دکتر گاورسی کیست؟

بسم الله الرحمن الرحیم

 سلام. از بحث سئو و رنک گوگل بگذریم امشب با بچه ها در مورد یک مسئله جالب بحث می کردیم که هضمش کمی برای من سنگین بود. یکی از بچه که گویا ۵ بار پیش فرد مورد بحث ما رفته بود تجربیات جالبی داشت.

مطالبی که در ادامه می خوانید مربوط به فردی می شود که قدرتی فراتر از قدرت انسان (ارتباط با اجنه) دارد. همه مطالب زیر از منابع اینترنتی پیدا شده است ولی عکسی مربوط به این فرد پیدا نکردم.

بگذریم … قرار بر این شد که در اولین فرصت به دیدن این فرد برویم و تجربیات حاصله را در همین جا منتشر کنم.

علامت سوال

دکتر گاورسی بجستانی

پایش در قبری فرو می رود و از ترس غش می کند همان جا می افتد و تا صبح به هوش نمی آید .پس از این او دچار بیماری سختی می شود که او را تا نزدیکی مرگ می برد . با بازیافتن سلامتی رفتارش نیز تغییر می کند . ادعاهائی می کند و می گوید اجنه با او در تماس هستند و باو اطلاعاتی می دهند . مردمی که از وضع او اگاه شدند به خاطر نیازی که داشتند برای پیدا کردن چیزهای گمشده به او مراجعه می کردند . محمد علی چون بیسواد بود برای حسن جریان خواستاران که کم کم شمارشان افزون شده بود . یک منشی هم گرفت . به مرور کار او جنبه پزشکی هم پیدا کرد و او داروهای گیاهی و سنتی هم تجویز می کرد . از این رو او را دکتر گاورسی خواندند در سالهای ۱۳۵۵ و ۱۳۵۶ دو بار اداره ی بهداری کوشش کرد جلوی کار او را به عنوان طبابت غیر مجاز بگیرد ولی به طوری که می گویند .ظاهرا رئیس دادگاه جرات نکرد حکمی علیه او صادر کند . در سالهای اخیر با گسترش شهرت او شمار خواستارانش فزونی گرفته و هر روز دهها نفر به پیش او می روند . بعضی اوقات برخی از ارگان های دولتی هم برای گره گشایی که در کارشان به وجود می آید به او مراجعه می کنند .

بسیاری از بجستانیان دکتر گاورسی را اهل مکر . ریا و حیله نمی دانند و می گویند او واقعا به کاری که می کند باور دارد . کار اصلی او گوسفنداری است و در بجستان باغ و ملک و زراعت زعفران دارد.

دکتر گاورسی در حال عادی یک روستایی ساده است .در این حال او نمی تواند پاسخگوی خواستاران باشد . او باید به حال مخصوص خود رود و در ارتباط با “شازده” قرار گیرد . اول چند خمیازه می کشد و کش و واکش می رود تا بتواند ارتباط برقرار کند . حالت مخصوص که به او.دست داد .ناگهان فریاد می زند “لام حضرت مرشد ! مرشد کیست ؟ از هندوستان می آید ؟ ” خواستاران مسئله و مشکل خود را با او در میان نمی گذارند .تنها می گویند گمشده دارند یا نیت . او ریع حرف می زند و می گوید نیت خواهنده چیست و چه باید بکند . دستیار هم توضیح لازم را به خواهنده می دهد و داروها را برایش می نویسد .شازده همان گونه که ناگهانی می آید به ناگهان هم می رود و یکباره گاورسی می گوید : “رفت و تمام شد ” سپس خود بر می خیزد و از اتاق بیرون می رود .”

منبع : http://bajestan-turism.blogfa.com/post-9.aspx

ملاقات با دکتر گاورسی و ماجراهای آن

این یادداشت در مورد شخصی به نام دکتر گاورسی است که به عنوان یک غیب گو و مطلع از دنیای جن در شهر بجستان در استان خراسان رضوی زندگی می نماید و تمام مطالب, برگرفته از مشاهدات اینجانب در رابطه با نحوه عمل ایشان در موارد فوق الذکر است . این یادداشت هیچ هدفی برای تایید یا انکار ایشان و عملشان نداشته و قضاوت را به خود خواننده واگذار می نماید.

همانطور که قبلاً گفتم چندی پیش توفیقی حاصل شد تا شخصی معروف به نام دکتر گاورسی را ملاقات نمایم , که البته با توجه به تعاریفی که شنیده بودم , این دیدار فرصت خوبی بود برای کشف ناشناخته هایی از دنیای ماورا… پیش از این تعریف او را شنیده بودم و ورد زبان اکثر مردم منطقه بود ( خراسان ) … به خصوص که یک مورد از شگرد وی را در راهنمایی برای یافتن سارق منزل دایی ام , دیده بودم…

نامبرده پیرمردی است تقریباً ۷۰ ساله که صورتش, سنش را کمتر نشان می دهد و ساده و بی آلایش است. سوار بر موتوری که خانم جوانش نیز او را همراهی می کرد , در یکی از میادین شهر بجستان دیدیمش… پنجشنبه بود و به نقل از اهالی منطقه, در روز پنجشنبه و جمعه ایشان هیچ کاری انجام نمی دهند. با اصرار و گفتن اینکه بنده مسافرم و از راهی دور آمده ام, موافقت نموده تا با ایشان دیداری داشته باشم.

مردم محل در مورد بیو گرافی اش می گفتند که وی در دوران نوجوانی, حین چوپانی در داخل قبری می افتد و پس از به هوش امدن, قدرت درک دنیای ماورا و بخصوص دنیای اجنه را پیدا می کند. اهالی که همگی از درستی و صحت درمانها و پیشگویی هایش می گفتند و نادم از این بودن که چرا به برخی از راهنماییهای وی در دوران زندگی گوش فرا نداده و در نتیجه دچار خسران و ضرر گشته بودند, به بنده توصیه کرده که حتماً دو بار به وی مراجعه کنم چون بنا به گفته خودِ دکتر, موکلان وی (اجنه) دو دسته مسلمان و غیر مسلمان بوده و برخی اوقات دسته غیر مسلمان راهکارها و پیشگوییها را به وی القا می کنند , که در نتیجه ممکن است مراجعه کننده را به اشتباه بیندازد. ولیکن اگر در دو بار پرسیدن و بیان مشکل, راه حل و پیشگویی یکسان بود , در صحت آن شک نکنید!

بعد از ظهر بود حوالی ساعت ۱۶… به منزلی راهنمایی شدیم که که در گوشه حیاط آن اتاقی به بود که در آن افراد بسیاری (۲۰ نفر!) نشسته بودند و منتظر آقای دکتر… می گفتند که همیشه از سایر نقاط ایران و حتی جهان به دیدارش می آیند با ماکسیما و کَمری و … حتی پس از برآورده شدن حاجتشان بوسیله آقای دکتر, برای وی هدیه های گرانقیمتی مانند لپ تاپ! می آورند… آقای دکتر آمدند و با یکی از مراجعه کنندگان مشغول صحبت شده و بیان داشت که «موکلین بنده (اجنه) در ساعت مشخصی نمی آیند که بشود برنامه ریزی کرد , گاهی در خواب, گاهی در بیداری و….»

خلاصه بعد از ۳۰ دقیقه دکتر گفت «موبایلهای خودتان را خاموش کنید چون موکلین نمی توانند بیایند…!» .

بعد از گذشت چند دقیقه از خاموشی موبایلها , دکتر بلند شده , چشمان خود را بسته و با صدای خاصی سلام کرد (البته بر عکس تصور خودم که با سر و صدای زیادی همراه خواهد بود, اینطور نشد) و بلافاصله با لهجه ای متفاوت از قبل, و با همان چشمان بسته به نفر بغل دستی اش گفت: «آن کسی که دنبالش می گردی ۴ حرف داره و خیلی بهت نزدیکه»

مراجعه کننده که جا خورده بود گفت : امیر ؟

دکتر: «نه , دیوار به دیوارت هست»

مراجعه کننده: » حمید؟ «

دکتر: » ۴ حرف داره و به اندازه ضخامت یک دیوار ازش فاصله داری»

مراجعه کننده : » حمید؟ «

دکتر » بله »

مراجعه کننده: » چه طوری گیرش بندازیم ؟ «

( در اینجا متوجه شدم که سرقتی در کار بوده است)

دکتر : » اون رو نمی تونید به راحتی گیر بندازین, اگه متهمش کنید انکار میکنه, پس بدون اینکه بفهمه که شما بهش مشکوک شدین, داروی … رو از داروخونه بگیرین بعدش در چای بریزید به مقدار یک قاشق… بعد دعوتش کنید به منزل و هنگامی که چای رو خورد ضبط رو روشن کرده و ازش بپرسید که آیا اون بوده و چون دارو اثر میکنه, اعتراف می کنه که من بودم و شما بعد ضبط کردن صداش ازش شکایت کنید و مواظب باشید که اون خیلی زیرکه و با احتیاط این کار رو بکنید….. «

خلاصه اینقدر گفت و با چه سرعتی!! , که مانده بودم که چطور این راهکار رو به این سرعت بیان مینماید.

یا دیگری گفت: » مالی گم کرده ام»

دکتر: » مالت گم نشده و همان جا که فکر می کنی دزدیدن همونجاست»

فرد: » ولی همه جا رو گشتیم»

دکتر: » همونجاست دست یک انسان مومن هست و نگه داشته . از اینجا خیلی دوره اگه نری از دست خواهی داد»

فرد: » من کیش بودم که در پاساژ گمش کردم. تو همون پاساژه؟»

دکتر : » بله یکی از فروشنده ها نگه داشته»

دکتر: » بعدی»….

بعد هم به همین منوال افراد دیگر مشکلات خود را می گفتند از نازایی گرفته تا مشکل فرزند… برای بعضی داروی گیاهی می داد که البته هیچکدام خوراکی نبودند و برای بعضی نصیحت تجویز می کرد… و در این میان میرزا بنویس هم نسخه ها را به سرعت می نوشت…

با همه اینها, هنوز برای من موضوع جا نیفتاده بود و منکر بودم تا اینکه…

نوبت به خانمی رسید… هنوز دهان باز ننموده بود , دکتر با عصبانیت گفت : » چرا خود صاحب مال نیومده؟»

خانم هم حیران مانده بود و در شوکی چند ثانیه ای فرو رفت که با مِن مِن کردن گفت که : «راهش دوره»

دکتر : » نه شَله, نه مریضی داره, نه وقتش تنگه, باید خودش می یومد, اون خودش امیدی به یافتن مالش نداره»

و خانم بعد اصرار فراوان موفق شد دکتر را راضی کنه که تا راه حل بدهد…

بعد این اتفاق بنده نیز به دیده شک نگریستم … انکار تبدیل شد به شک… حال هم نیمدانم که آیا درست است یا خیر…آیا می شود کسی با دنیای ماورا ارتباط داشته باشد یا خیر؟ … البته هنوز برایم اثبات نشده درستی حرفهای دکتر گاورسی… ولیکن به مانند قبل انکار نمی کنم همانطور که تایید هم نمی نمایم….

به هر حال در صورتی که کسی اطلاعات بیشتری داره و درستی و عدم درستی حرفهای این شخص براش ثابت شده یه ندایی و جوابی بده تا اطلاعات عمومی مان بیشتر شود…!

والسلام

منبع: http://khorashad.com/2007/04/24/%D9%85%D9%84%D8%A7%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%DA%AF%D8%A7%D9%88%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D9%88-%D9%85%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D9%86/

دکتر گاورسی واقعیت یا …

۱- حکایت مشهوری با این مضمون هست که روزگاری شخصی الاغی داشت که هم وسیله سفر و هم وسیله معاش او بود. الاغ دچار بیماری شده و میمیرد. آنشخص الاغ را زیر خاک مدفون نموده و با ایجاد تلی از خاک روی قبرش بر روی قبر نشسته و زار زار گریه میکرد. رهگذرانی آن شرایط را دیدند و با خود گفتند حتما انسان عارف و مومنی اینجا مدفون است که این شخص اینگونه بر سر قبرش برای گرفتن حاجت گریه میکند. لذا آنها هم که حاجت برآورده نشده داشتند بر روی قبر نشسته و طلب حاجت نمودند روزها گذشت و اتفاقا یکی پس از دیگری حاجت خود را می گرفتند این شد که روز بروز بر تعداد حاجتمندان حاظر بر سر قبر بیشتر میشد. صاحب الاغ که این وضع را مشاهده نمود بخود آمد که چگونه است که الاغش حاجت دیگران را برآورده کرده پس قطعا حاجت او را که صاحبش هست برآورده خواهد کرد. لذا زمزمه کنان از الاغ مرده اش کسب حاجت کرد اما هر چه ادامه داد بیشتر مایوس میشد. مرد قصه را برای عالمی فرهیخته تعریف کرد. عالم به او متذکر شد که اخه مرد دیگران نمیدانستند که آنجا چه کسی دفن است لذا سر قبر از خدا طلب حاجت میکردند(به عبارتی صاحب قبر را واسطه خود و خدا برای گرفتن حاجت قرار میدادند) ولی تو که میدانستی فکر کردی از الاغ مرده تو کسب حاجت میکنند لذا به جای اینکه از خدا بخواهی از الاغ مرده ات طلب حاجت نمودی خب با این وصف طبیعی است که به حاجت خود نرسی.

۲- در خیابان دزاشیب تهران شخصی به درمان درد و رفع مشکلات مردم همت میگمارد که معروف است به دکتر نباتی. میگویند در قید پول گرفتن نیست و اهداف مادی را از قبل کارش دنبال نمیکند. دلیل اینکه به دکتر نباتی معروف شده این است که به هر کس که به او مراجعه میکند در انتها تکه نباتی داده و نحوه مصرف آن را هم به طرف اعلام میکند. کسانی را میشناسم که از مراجعه به او جواب نگرفته ولی کسانی هم میشناسم که خیلی سریع به خواسته شان رسیده اند. ظاهرا جلو منزل این شخص هر روزه از ساعات پایانی شب قبل صف بسته میشود لذا تعداد افراد مراجعه کننده به او بسیار زیاد هستند. طبق گفته افرادی که جواب گرفته اند این شخص عارف بوده و نسبت به عبادات یومیه بسیار پایبند میباشد بطوریکه افراد صف کشیده جلو منزلش را هر روز توصیه میکند که نماز صبح خود را قضا ننمایند. یکی از دوستان قابل اطمینان میگفت خود در منزل این شخص شاهد حرکت و راه رفتن کسی بوده که سالیان سال قادر به حرکت نبوده است و خود با رعایت آنچه که از این آقای دکتر نباتی شنیده بود در اسرع وقت جواب گرفته بود. جالب اینجاست که این آقای دکتر فقط روش درخواست از خدا برای حل مشکل ذوست ما ارائه کرده بود و نه چیز دیگری.

۳- داستان دکتر گاورسی معروف خودمان را نیازی به تعریف نیست چون دوستان دیگر مفصل آن را عنوان نموده اند. در عین حال خاطره ای در این مقوله تقدیمتان میکنم.

در یکی از روزهای سال ۱۳۷۴ یا ۱۳۷۵ بود که از بجستان با اتوبوس عازم تهران بودم. در ابتدای راه از صحبت آقایی که با خانواده اش به بجستان آمده بود با آقای راننده متوجه شدم که این آقا برای ملاقات دکتر گاورسی آمده اما موفق به ملاقات نشده و داشت بر میگشت. طبق روال معمول اتوبوس در تربت حیدریه توقف کوتاهی کرد (آن موقع اتوبوس تهران از تربت عبور میکرد) این آقا نیز از اتوبوس پیاده شد تا چیزی بخرد به محض پیاده شدن دو کامیون در طرفین جاده نظرش را جلب کرده نزدیک تر میرود و با کمال ناباوری میبیند که یکی از این کامیونها گمشده اوست که بخاطرش قصد ملاقات دکتر گاورسی را داشته است. آن شخص نزدیک اتوبوس آمده و از فرط خوشحالی سرجایش نشست و شروع کرد به ریختن اشک شوق و همانجا با خانواده اش جهت پیگیری کارش از اتوبوس پیاده شد. فکر میکنید آیا این یک اتفاق تصادفی است؟ من چنین فکر نمیکنم چرایش را اجازه بدهید موکول کنم به پایان مطلب.

منبع : http://bajestan-sga.blogfa.com/post-106.aspx

استفتاء از مراجع معظم تقلید پیرامون دعانویسی، فال گیری ، جن‌گیری و پیشگویی آینده

متن پرسش‌ها و پاسخ مراجع تقلید به این شرح است:

– آیا دعانویسی، فال گیری و جن‌گیری مورد تایید اسلام است؟

– گرفتن پول یا هدیه در قبال نوشتن دعا چه حکمی دارد؟

– نظر حضرتعالی درباره اقدام افرادی که بدون داشتن اطلاعات کافی دینی از طریق نوشتن دعا امرار معاش و کلاهبرداری می‌کنند، چیست؟

– دادن پول به این افراد چه حکمی دارد؟

پاسخ آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی:

«نوشتن دعاهایی که از حضرات معصومین (علیهم السلام) رسیده و در کتب معتبر موجود است، اشکالی ندارد. ولی دعا نویسی حرفه‌ای، که شغل افراد سودجوست، صحیح نیست و غالب کتاب‌هایی که به آن استناد می‌کنند، اعتباری ندارد.
این امر اگر چه ممکن است ولی شرعا جایز نیست، و بسیاری از مدّعیان آن افرادی دروغگو یا خطاکارند و فال گیری از خرافات است و گرفتن پول برای گرفتن فال جایز نیست.»

پاسخ آیت الله صافی گلپایگانی:

«نوشتن دعاهایی که با دلیل معتبر از ائمه معصومین علیهم السلام نقل شده و اجرت گرفتن در مقابل آن، اشکال ندارد ولی مراجعه به فالگیرها یا دعانویسانی که به صورت‌های مختلفه از منابعی که اعتبار شرعی ندارد نقل می‌کنند یا می‌نویسند جایز نیست و پول گرفتن اینگونه اکل مال به باطل و حرام است. والله العالم»

پاسخ آیت الله علوی گرگانی:

«بسمه تعالی دعا نویسی از نظر شرعی اشکال ندارد ولی فال گیری و جن گیری مورد تائید نیست ولی دعانویسی که فعلا در مملکت ما رواج دارد و بیشتر افراد کلاهبردار به این امر مشغول هستند جایز نیست زیرا بسیاری از آنها معلومات کافی در این امر ندارند و گرفتن چنین پولهایی هم خالی از شبهه نیست و ما نباید خودمان را در معرض سوء استفاده اینگونه افراد قرار دهیم.»
به گزارش ایسنا، در بخش سوال‌ها و جواب‌های پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیت الله سیستانی به این سوال که «آیا مراجعه به دعانویس اشکال دارد؟ نظر شما در مورد سحر و جادو چیست؟» پاسخ داده شده است: «مراجعه به دعانویس اشکال ندارد ولی سحر و جادو جایز نیست.»
همچنین در پاسخ به این سوال که «سحر و جادو چه حکمی دارد؟» عنوان شده است:«سحر و جادو از محرمات و معاصی کبیره است و جایز نیست».
همچنین درباره این سوال که «کف و یا فال فنجان بین، پیشگویی‌هایی می‌کند و می‌گوید که برای شخص در حال و آینده چه پیش خواهد آمد ؟ آیا چنین کاری جایز است به ویژه اگر صاحب فنجان به آنچه گفته می‌شود ترتیب اثر بدهد؟» پاسخ داده شده است: «چنان پیشگوی‌هایی اعتبار ندارد و او هم نباید به طور جزم و یقین، سخنی بگوید هم چنانکه دیگران هم در مواردی که وجود حجّت شرعی و عقلی لازم است ، نباید بر آن پیشگویی‌ها، اثر بار کنند.»

761 دیدگاه در “دکتر گاورسی کیست؟

 1. من یکبار رفتم پیشش اینقدر دقیق گفت که حد نداشت.تمام مشخصات کامل بود.یکی از مراجع عظام گاورسی رو تایید کردند.

  1. دروغ نگو – من خودم پیشش رفتم و از ۴۰ تا ۵۰ نفری که آنجا بودن هیچ کس نگفت راست می گوید – او یک آدم دزد و حق باز است که سر مردم ساده را کلاه می گذارد

   1. ﮔﺎﻭﺭﺳﻲ. ﻓﻘﻄ ﻳﻚ ﺁﺩﻡ ﺩﻫﺎﺗﻲ ﺑﻲ ﺷﺮﻑ اﺳﺖ ﻛﻪ ﺳﺮ ﻣﺮﺩﻡ ﻧﺎﺁﮔﺎﻫﻲ ﻣﺜﻞ ﻣﻦ ﺭﻭ ﻛﻼﻩ ﻣﻴﺰاﺭﻩ .

    1. من فوق لیسانس دارم پس نمیشه بگید بیسوادم تا دلتون هم بخواد خالی بند دیدم اما دکتر گاورسی مردی بی ریا و زحمتکش است که به راحتی مشکل شما با اجنه و طلسم و جادو را حل می کند اما نه ۱۰۰ درصد تا حدودی.
     با ایشان ملاقات هم داشتم فقط اونهایی که همزاد جنیشون که کافر هم هست فعال باشه حرفم رو درک میکنن

     1. باسلام من مشکل جدی در زمینه جن دارم اگه ادرسی یا تلفنی از دگتر گاورسی دارید دراین صفحه بنویسیدممنون میشم

     2. تورو خدا شماره دکتر گاورسی رو به من بدید،،،،واقعا بهش احتیاج دارم،،،،،،

     1. سلام من خیلی گرفتار هستیم پای مرگ و زندگی برادرم در میان است خواهشا شماره استاد بجستانی را بهم بدهید ممنون

     2. سلام مهسا هستم خواستم ادرس دکتر گوارسی رو به حضور شما برسانم ادرس دکتر : خوراسان شهر بجستان از اهالی شهر بجستان که بپرسید ادرس دکتر گوارسی رو میدهند معروف هست تو شهرشون سعیده جان

     3. بجستان واقع در دویست وپنجاه کیلومترى طبس و صدو پنجاه کیلومترى تربت حیدریه است

     4. سلام من هم خیلی دوست دارم که ایشون رو از نزدیک ببینم،اما چون کسی نیست که با من همراه بشه تا حالا موفق نشدم که برم . از طرفی دوستام منو میترسونن و میگن اجنه ظاهر میکنن .

     5. سلام به همه.
      امروز ۱۳۹۳/۱۱/۲۳ من همین الان از بجستان و از پیش دکتر گاورسی رسیدم مشهد.
      آقا حرفاش با واقعیت مسعله من مو نمیزد.کاملا واقعی میگفت
      وارد بجستان که بشی از هرکی آدرسش رو بپرسی بهت میگه
      یا حق

     6. سلام شما پیش دکتر گاورسى رفتید؟مشکلتون حل شد؟ میشه به من کمک کنید شمارشو میدین لطفا?

     7. سلام برو بجستان بگو با دکتر کار دارم شماره نداره فقط باید بری بجستان تا اونجا۵ساعت راهه..من ۱۰سال دنبال یکی هستم ک مشکلمو حل کنه ولی نیافتم و پیش ایشان رفتم حل نشد نمیگم دروغگو هستش ولی من جواب نگرفتم…..

     1. با سلام
      لطفا روش کمک خود را بفرمایید چون یه مریض روانی که ادعا می کنه اجنه اذیتش می کنن داریم .جوان مومنی هم هست .

     2. سلام خواهش می کنم شماره حاج مهدی یا دکتر گاروسی رو بدید من تهران هستم و نمی تونم حضوری برم خیلی کارم واجبه لطفا کمکم کنید ایمیل من mina7949@yahoo.com

     3. سلام من یه بیماری لاعلاج دارم این آقای دکتر یاهرکس دیگه ای که میگین میتونه کمکم کنه؟یه بیماری مادرزادی توی شبکیه ی یکی ازچشمام دارم خیلی عذاب میکشم دکتراهمه جوابم کردن خواهش میکنم اگه میتونید کمکم کنید

     4. مشکلی دارم اگه ممکنه کمکم کنین.با پسری دوستم که میگه برای ازدواج هنوز شرایطشو نداره.چکارکنم؟باهاش بمونم یا نه؟

     1. سلام.خیلی جالبه.من خیلی دوس دارم باهاش حرف بزنم.میشه شماره این آقا رو برام ایمیل کنید؟ من جنوبی هستم.سختمه برم دیدنش.ممنون میشم شماره و آدرسش رو برام بفرستین.منتظر ایمیلتون هستم.
      Zooro.iran@yahoo.com

    1. سلام من مشکل دارم هر جا میرم کار بهم نمیدن و شاید مجبور به ترک تحصیل بشم در ضمن فردی را دوست دارم که او خودش نمیداند
     لطفا کمک کنید

     1. اقامحمدخواهشاشماره همین که میگیدمشهده روبهم بدیدیابگید کدوم منطقه ان ادرس بدید

     2. سلام لطفا آدرس یا شماره تلفن دعا نویس در مشهد و بدید. خیلی فوری احتیاج دارم

     3. مریم هستم پسرم مشکل مالی شید پیدا کرد ه و حتا زیر فقر ازاین آقا میخوام بگه چی میشه ممنونم

     4. سلام میشه شماره این فرد رو به من بدهید ، زندگیم از هم پاشیده و خیلی میخوام که برگردونمش…

 2. سلام
  من بچه گنابادم یه بار یه کیف مدارک با نزدیک ۱ تومن پول از رفیقم گم شده بود ما رفتیم پیش همین گاورسی یه مشت حرف زد من هیچی حالیم نشد ولی اون منشیه داشت به رفیقم توضیح میداد حدود یه ماه بعد کیف مدارک رفیقم بدون پولای توش پیدا شد

 3. سلام
  داشتم در مورد ابزار ها و مطالب دیگه تو سایت شما میخوندم یهو اسم دکتر گاورسی رو دیدم یکه خوردم !!!

  برام جالب اومد و مطلب رو کامل خوندم

  من خودم گنابادی هستم ،من خودم شخصا نرفتم پیش ایشون ولی قدیم ها چند باری برای پیدا شدن یه سری طلا و جواهرات دوستان رفته بودن پیششون و نتیجه گرفته بودن
  راست یا دروغ نمیدونم ولی باید این وسط چیزی وجود داشته باشه یه نوع رابطه در چه حد و اندازه خدا میدونه ؟!

  این نفر قبلی هم که سید خونومه اومده نظر داده عجب ادم بیکاری همه جا پیداش میشه !!!!

  1. دروغ نگو – من خودم پیشش رفتم و از ۴۰ تا ۵۰ نفری که آنجا بودن هیچ کس نگفت راست می گوید – او یک آدم دزد و حق باز است که سر مردم ساده را کلاه می گذارد –

   1. سلام به همگی خوب ناشناس محترم اولا ده نفری میرن پیشش دوما ۴۰ ۵۰ نفر که نمی خواستن بیان به شما بگن که ایشون راست میگه یا دروغ
    من خودم حدودا ۸ بار پیشش رفتم همه رو هم درست یک بار اسرار کردم فامیل دزد رو گفت
    نمی دونم چرا بعضی ها میگن ایشون کلاهبرداره

   2. سلام
    من ۲۶ساله هستنم
    ۱۸سالگی دریک سفر تفریحی با چند تا دوست رفتم دنباش
    فکرنمیکنم ۱۰۰%اشتباه باشه فکرمیکنم اون جواب آنی میده
    ممکنه الان درست باشه فردا…
    ولی قابل انکارنیست

  2. شما همون رسول نیستید که نصفه شب به حاج آقا زنگ زدید و پرسیدید که بشکه های نفت صادراتی را بعد از خالی کردن چه می کنند؟ حاجی هم نصفه شب بود فهمید دستش انداخته اید عصبانی شد

 4. سلام من بجستانی هستم تا حالا موارد زیادی از خود اقای دکتر دزد برده که بیدا نشده دوم این که کسی که از غیب خبر مدهد چطور مرگ زن خودش را نتوانست بی کیری کند سوم دقیق این همه همان مرگ الا غ است که خود فرموده اید وقتی کار انسان بجایی برسد کهبا این همه امهم وخدا دنبال دکتر بگردند در عقل این افراد جاای شک است

  1. نه داداش معلومه تا حالا کسی برات سحر نکرده و طلسم نبسته یا اجنه هنوز سراغت نیومده که ببینی چه زجری میکشه آدم که به مردن راضی میشه البته خدا نکنه به سرت بیاد چون واقعا” تا سر حد مرگ میبرتت

   1. سلام
    نمیدونم ایا وارد زتدگی شما شدن یا نه ولی من سوالای بشدت زیادی و نیز اتفافاتی این اخیرا برام پیش اومده
    در باره اجنه
    اگ درمورد اجنه حتی کمی هم اطلاعات داشته باشید ممنون میشم کمک فکری بم بدید
    اینم ایمیلم

 5. سلام اقا من شنیدم یک نفر تو بجستان هست به نام دکتر گاورسی یا داورسی اسمش رو دقیقا نمیدونم
  ام میدونم واقعا دکتر هستش چون شاگردش رو دیدم و میدونم ان بنده خدا واقعا کرش درسته

   1. سلام خواهشمند اگه عکسی ازش دارید برام ایمیل کنید .ممنون میشم چون یک نفر هست میگه من دکتر گاورسیم وتهی الارض میکنم از بجستان تا کرمان. میخواهم ببینم راست میگه همونه یا خیر

    1. این بنده خدا فامیلش علی اکبرزادست و هیچوقت چنین ادعاهایی نداره
     یک انسان کاملا معمولی و شغل اصلیش زراعته
     و وقتیکه در حالتش نیست کاملا بی سواده و اصلا چیزی نمیدونه و نمیگه

 6. سلام من ۲۳ سالمه حدود ۶ سالگی ماشین پدرم رو دزد میبره. پدرم ادرس ایشون رو از یکی میگیره و میره بجستان ملاقات ایشون و پدرم مشکلش رو میگه و خدا شاهده ایشون ادرس محلی که ماشین بودست رو میده. من ایشون را با اینکه ندیدم ولی به قدرتش ایمان دارم.و این قدرت الهی رو خدا به او اعطا کرده تا او در راه صحیح از ان استفاده کنه

  1. به نام خدا
   من هم با نظر فرید موافقم نمیدونم چرا بعضی ها بد میگن! جالب اینه ک دکتر اصلا پولی نمیگیره و مردم هر چقدر دوس دارن کف دست منشیش میذارن ودکتر هیچ استفاده ای از اون پولها نمیکنه.من مریض شده بودم و باید عمل جراحی روم انجام میشد واسه اطمینان چند جا سونوگرافی رفتم و همگی تایید کردن ک فیبروم رحمی دارم و دکترم اصرار بر عمل جراحی داشت. دکتر گاوورسی ب من ی نسخه گیاهی داد انجام دادم و بعد ۱ ماه سونوگرافی مجدد انجام دادم و اثری از فیبروم نبود.واسه اطمینان چند جای دیگه رفتم و جواب همین بود ک سالم هستم وفقط یکی از دکترها ک مرد بود وسنی ازش گذشته بود از من سوال کرد عمل جراحی داشتی؟؟؟
   گفتم خیر بعد رو کرد ب کار آموزش و از روی مانیتور جایی رو نشون داد و گفنت ببین این جاشه اما اثری از خودش نیست فهمیدم دکتر حرقم رو باور نکرده بود ک عمل جراحی نداشتم
   من خوب شدم و بابتش هم خدا رو شکر کردم.

   1. سلام ببخشید میشه یه شماره تلفنی یا ایمیلی چیزی رو بدین بخدا کارم خیلی گیره ممنون.خدا ازتون راضی باشه.
    زودتر برا ایمیلم بفرستید بازم ممنون.

  1. دکتر گاورسی بصورت تلفنی کار نمی کنه.باید حضوری تشریف بیارین.کسی دیگه هم بپرسه واستون خوب در نمیاد باید خودتون باشید چون اون از ذهن طرف می خونه

   1. سلام کسی ازآشنایان ما چند بار بجستان رفته ولی موفق بدیدار دکتر گاورسی نشده اکنون از شما خواهشمندم اگر میدانید دکتر میبیندش هر موقع که میدانید بهش بگم بیاد بجستان
    باسپاس

     1. درود بر شما دوستان گرامی اینجانب صاحب حقیقی این شماره هستم واصلا هیچگونه آگاهی ای ندارم که چه کسی شماره مرا گذاشته بنابراین خواهشا مزاحم نشوید

 7. سلام به همگی منم ساکن تهرانم و نمیتونم این همه راهرو برم ،ولی اگر کسی شماره تلفنشو داره لطفا برام ایمیل کنه تا برام سر کتاب باز کنه اگر لازم دونست برم پیشش .خواهش میکنم شماره الکی نفرستید ممنون.s.z201221@yahoo.com

 8. به ۰۵۳۳۶۲۲۳۳۳۳زنگ بزنید (۱۱۸) شماره دکتر گاورسی رو بگیرید البته همیشه شلوغه بهتره به شهرمون تشریف بیارین .
  در نظر داشته باشید که تمام مطالبش درست در نمیاد ولی شیاد بازی هم نیست واقعا با اجن در ارتباط هستش میگن ۴شنبه ها از تمام روزا درستر میگه

  1. شماره اشون رو میشه به من بدید من جنوب زندگی میکنم و برام مقدور نیست به مشهد برم.ایشون تلفنی هم پاسخگو هستند.

    1. سلام-احمدآقا داداش ماتبریزیم واصلابرام امکان نداره بیام مشهدچه برسه بیام بجستان.
     احمدآقامیتونین برام یه سوال ازهمین آقای بجستانی بپرسین
     یه عمردعاگوتون میشم

  1. همشهری عزیز دکتر گاورسی کار خلاف نمیکنه یعنی جنها بهش نمیگن ضمنا اگه کسی راضی نباشه اون یه جوری میپیچونه و صحبتی نمیکنه
   مثلامن یک بار رفته بودم نفر قبل از من در مورد فرزند ربوده شده اش سوال کرد آدرس دقیقی داد ولی من که درباره پدر همکارم سوال کردم که چند سال بود گذاشته بود و رفته بود چیزی نگفت و فقط گفت رفته یک جای دور و گرفتاره.
   من اعتقاد عجیبی بهش دارم و همیشه کاری دارم پیشش میرم این عنایتی است که خداوند به بندگانش کرده زمان پیامبر هم ارتباط با جنها بوده و خدا می خواد تا حدودی بندگان گنهکار رسوا شوند.

   1. سلام,خوبین؟من هیچ پیشرفتی توی زندگیم نمیکنم با اینکه دختر باهوش,تحصیلکرده و هنرمندی هستم,یک خانم سید به من گفت در لحظه تولدت یک همزاد هم به همراه تو بدنیا اومده که اون همیشه آزارت میده و نمیزاره هیچ پیشرفتی کنی,اما گفت از دستش کاری بر نمیاد و باید یک انسان متفاوت برای من کاری انجام بده,من میخوام از دکتر گاورسی کمک بگیرم اما شرایطشو ندارم بیام اونجا,چون من جنوب کشور هستم و خانواذم با این قضایا مشکل دارن,وهیچکس نمیفهمه و نمیتونه درک کنه که من چقدر اذیت میشم,آما تو اوج دوستی با من یکدفعه مثل دیونهها میشن و از من بدشون میاد و شروع میکنن به اذیت و آزارم,هیچ دوستی نمیتونم پیدا کنم,حتی ازدواجم نمیتونم بکنم,همیشه آخرین لحظه همه چی بهم میخوره…

 9. اگه کسی خواست من میتونم برم براش سوال کنم من از خود بجستان هستم و از اینکه راست میگه اطمینان دارم ولی بعضی مواقع هم اشتباه میکنه مثلا ماشین دایی من تهران دزد زد من رفتم ادرس داد پیدا شد و چندین مورد دیگه
  ولی هزینه رو باید بدین من فعلا بای

    1. باسلام
     با اطلاعات ممنونم
     فقط یه سوالی داشتم ایا ایشون درمورد ازدواج میتونه کمک کنه که به شخص دلخواهی که میخای برسی
     یا حداقل بگه تلاشت بی فایدست و یه موقعیت عالی برای زندگیت درپیش داری بیخیال این باش.

     1. سلام من خیلی وقت پیش کوچیک بودم رفتم پیششون

      برای دختر همسایه مون ازش سوال کردیم که اگه با یه پسری که عاشقش بود

      ازدواج کنه چجوره؟

      گفت پسره داره گولش میزنه بگو صبر کنه ۴۰ روز دیگه یه خواستگار

      گندمگون میاد بگو بهش جواب مثبت بده خوشبخت میشه

      واقعا هم همینجور شد

  1. سلام اقای بابک مطمین باشین کسی که این زحمت رو به شما میده اگر به خواستش برسه شیرینی شمارو میده من خونمو دزد زده اگر براتون امکان داشت از دکتر بپرسید که پیدا میشه یانه یاهرچیزی که زودتربه نتیجه برسم اگر هم نخواستید بازم ممنون اصراری ندارم.موفق باشین

  2. میشه شمارتون رو بهم ایمیل کنید تور خدا ۱۴ ساله مشکلی دارم میخوام برید پیشش واسم سوالی کنید از شمال پیام میدم اصلاً نمیتونم بیام پیشش

  1. بابا برید بجستان تو خراسان از هر کس و ناکس بپرسید میگند بهتووووووون انقدر سوال نکنید سرم رفت نظر هارو بخونید ادرس توش هست سرمو خوردید .

 10. سلام
  با تجربه زیادی که من در مورد دکتر دارم ایشان در مورد ازدواج – دزدی- بیماری -معامله – خیلی دقیق اند ولی باید عمل بشه یکبار پیشش بودم مادری برای خواستگار دخترش سوال کرد گفت ایشون که استاد دانشگاهه اهل دود هم نیست پسر سالمیه چرا این دست و اون دست میکنی خانومه تعجب کرده بود خیلی خوشحال شد .

 11. سلام لطفا اگه کسی می تونه واسه من بره و از دکتر سوال بپرسه من هزینه شو می دم بهش با من تماس بگیره به آدرس ایمیلم ایمیل بزنید ممنونم

   1. سلام ممنون می شم یه سوالی از اقای دکتر دارم اگه ازش سوال ومشکلمو بپرسین هزینشو حساب

    می کنم . ایمیلم :midwifer64@yahoo.com
    اگر قبول می کنید برام ایمیل کنید ممنون می شم

   2. سلام سونیا خانم ،دیدم نوشتین میتونین از دکتر گاورسی به جای بقیه سوال بپرسین میخواستم ببیینم میشه زحمت بکشین اگر میتونین به ایمیل من جوابتونو ارسال کنین چون من تهران هستم و واقعا نمیتونم تنها برم تا مشهد …ممنون از لطفتون nasrin_ale@yahoo.com

   3. با سلام . خواهرم حدود ۲۰روز قبل ماشینم ( سمند معمولی مدل ۶۸ ) را از جلوی اداره دزد برد. واقعاً درمانده شده ام . تو رو به خانم فاطمه زهرا ( س ) اگه میتونید به من کمک کنید. شماره تماسم ۰۹۱۲۳۶۶۸۵XX خدا به حق خانم فاطمه زهرا به شما سلامتی بدهد. انشاءا…

   1. سلام خانمی میشه سوالامو ازش بپرسی؟ ممنون میشم
    برادرام سر هر کاری میرن بعد مدتی ولش میکنن
    خودمم بچه دار نمیشم دکترم رفتم میگه هردوتامون سالمیم

  1. سلام من این آقای دکتر و نمی شناسم ولی افراد دیگه ای رو می شناسم که خودم شاگرد یکی از این بزرگان هستم واقعا میشه خیلی چیزها را دید ولی نیاز به توکل ومراقبه داره و حتما به یک استاد سالم ومومن ومتدین نیاز هست که این راه ورفته باشه من که خیلی چیزها دیدم که نمیتونم بگم ولی اگه بتونم هرکسی که سوالی داشته باشه میتونم از استادم بپرسم اگه جواب دادن بهتون خبر میدم :foad2401@gmail.com

   1. آقای فواد اگرلطف کنید ودراین مورد این بنده حقیرراپیرامون چگونگی ورود به این وادیه هدایت وراهنمایی کنید تا عمردارم سپاسگزارتان خواهم بود لطفا به من ایمیل بزنید

   2. سلام وقتتون بخیر من پیام شمارو راجع به اساتیدی که دارید خوندم. میتونید از طریق اساتیدتون به ما کمک کنید؟ ما شخصی رو گم کریدیم این شماره تماس بنده هست خواهش میکنم منت میذارید اگه کاری ازتون برمیاید برای ما انجام بدین یا شماره تماس بدین باهاتون تماس میگیرم ۰۹۳۵۵۱۴۰۱۴۷

  1. دکتر برای باز کردن بخت ادرس میده که از فلان جا برین از فلانی دعا بگیرین دوستم گرفته اما هنوز جواب نگرفته گفته طلسمتو باز میکنه هنوز بعد دو ماه خبری نیس!!!!!!!!!!! واقعا کار اونی که دکتر میفرسته ازش دعا بگیریم درسته؟؟اصلا دکتر خودش کار درسته؟

 12. دکتر کارش خوبه بعضی وقتا خورده شیشه داره صحبتاش ممکنه ادرسارو دقیق نگه مشکل خود محمد علی نیست مشکل جن ها هستند که میان توی مخش بعضی جنا دروغ میگن بعضی هم راست ممکنه شما بیان پیشش اول پشیمون بشین بگین همش دروغه ولی برای بار دوم ممکنه راست بگن جن ها . شانسیه که کدوم جن بیاد توی مخش.

  1. من هم شنیدم میگن واسه هر سوالی ۳ بار برین پیشش اگه هر ۳ بار یکی بود حرفش یعنی درسته ولی برای من بار اول درست گفت و با یک نسخه گیاهی ک داده بود ب آشنامون خووووب شدم :d

 13. سلام به همه من این نظرهای بچه ها رو خوندم و خلاصه از مشهد راهی بجستان شدم نوبت گرفتم برای روز بعد نوبت من شد ده نفر اسم دامادش خواند و راهی اتاقش شدیم بعد از چند دقیقه دکتر گاورسی که پیرمردی حدود ۷۰ ساله بود وارد اتاق شد نفر اول یک خانم بود تا خواست سوالش را بپرسد دکتر گفت من چیزی نمیدانم فرق من با شما اینه که شما سواد دارید اما من ندارم باید صبر کنی تا دکتر(جن) بیاید چند لحظه گذشت خرناسی کشید و قبل از اینکه زن سوالش را بپرسد دکتر شروع کرد به جواب دادن سوالش ..نفر دوم هم همین طور من که نفر سوم بودم دل تو دلم نبود تا خواستم سوالم را بپرسم شروع کرد به جواب دادن من دنبال گمشده ام بودم ولی او از یک سرقت با من صحبت میکرد سوالم را پرسیدم و گفتم این چیزی که میگید جواب سوال من نیست مجدد جوابهایی داد که به مشکل من ربطی نداشت بعد بلند شدم رفتم پیش دامادش که در کنارش نشسته بود شاکی شدم گفتم جواب من این نیست که ایشون میگند دامادش موضوع را از من پرسید و خودش سوال من از دکتر پرسید باز هم جواب درستی نگرفتم و در آخر دست از پا درازتر به مشهد برگشتم خیلی ها اونجا جواب گرفتند ولی برای من اینطور نبود نمیدونم با اینکه کاملا اعتقاد هم داشتم به هر حال این نظر من بود به عنوان یک ملاقات کننده با دکتر گاورسی

 14. سلام واقعا کسی اونج هست که بتونه برای من ازش سوال بپرسه چون من تهرانم و واقعا برام مقدور نیست که بتونم بیام اونج خواهش میکنم اگر کسی هست که این لطفو در حقم بکنه من هزینشم پرداخت میکنم لطفا بهم ایمیل بزنید
  sepideh_ghanbari9590@yahoo.com

 15. سلام دوستان
  من دوباررفتم پیشش روستایی ساده ایست اهل اختلاس واخاذی ازملت نیست یک سال پیش برای اتش سوزی قالی شویی داداشم رفتم ۱۰۰۰۰تومن بیشترنمیگیره اونم نه خودش دامادش میگیره کاملا توضیح داد کی اومده وچه جوری قالی شویی رواتیش زدن بعدازیکسال دوندگی همشون گیرافتادن والان زندانن. سه سال پیش هم برای مشکلات خانوادگی رفتیم پیشش توصیه هایی کرد عمل کردیم فعلا شکرخداحل شده.به دوستان توصیه میکنم حتما برن پیشش اگه خدای نکرده مشکلی دارن.تلفنی وبانامه هم جواب اصلا نمیگیرین.رسیدین شهربجستان ازهرکی بپرسین ادرسشومیدونن.تازنده است حتما برین پیشش. بای

 16. در مورد کارهای دکتر جن یا گاورسی بستگی داره به افراد . و مشکل آنها اما مسئله مهم چپاول افراد گرفتار توسط داماد دکتر و صاحب مغازه مواد غذایی همسایه بیداد می کنه، یه مشت آدم مشکل دارکه بعضا با قانون طرف حساب هستن و افرادی پشت پا خورده و منفعت طلب که با دادن رشوه بدون نوبت از توانایی دکتر جن استفاده میکنند و بقیه مردم بیچاره باید هر روز مسافت های طولانی را طی کرده و به بهانه اینکه لیست کذایی ازدیروز و پریروز مانده ، از دیدن دکتر گاورسی محروم شوند . کسانی که سیاهی لشکر این دکان پر درآمد هستند همیشه می آیند و لیست های ۷۰-۸۰ نفری را می بینند و می روند. اگر کسی با دکتر گاورسی در تماس است به او بگوید که دامادش با آبروی او چه می کند .

  1. نه عزیزم از این خبرا نیست داماد دکتر برای هر سوال ۵ هزار تومان میگیره اولا اگه سوالات زیاد شد مثلا ۱۰ سوال ۲۰ هزار تومان میگیره کجای دنیا این قدر منصف هستند دوما هر کسی بیاد کارش راه میفته حداکثر اگه فردا نوبتش نشه پس فردا حتما نوبتش میشه و کسی هم که یک روز دو روز وقت نذاره حتما کارش گیر نیست و تفریخی واز سر کنجکاوی رفته پس همون بهتر که نوبتش نشه سوما یک ریال از این پول برای دکتر نیست و ایشون درامدشون از راه دیگه است ضمنا شما نگران ابروی دکتر نباش کار امروز و دیروز نیست.

 17. من یه سوالی داشتم از دوستانی که رفتن اگر ما از تهران پاشیم بریم همون روز نوبت نرسه شب کجا باید بمونیم از اونجایی که شهر کوچیکه جا برای موندن مثل هتل هست؟

 18. با سلام
  حضور دوستانی که می خواهند بروند بجستان من خودم درتاریخ ۱۵/۴/۹۲ رفتم پیشش و از تجربیات اطرافیان که شنیدم بستگی به اعتقاد دارد و به قول به اجنه که دکتر با آنها در ارتباط است بستگی هم دارد که راست ودروغ گویند ولی بیشتر انهایی گم شده دارند دکتر آدرس دقیق وجواب قانع کننده نمی دهد و خودم نتواستم گم شده را آدرسی ازش پیدا کنم .وآن سوپری سرکوچه خیلی حق مردم را پایمال میکند وناحق لیست درست میکند و میگوید دیروز وپریر وز نوبت گرفته اند و……

 19. با سلام من از دکتر خیلی شنیدم.ولی تا حالا نشده بیبینمش خیلی هم دوست دارم بیبینمش.سال قبل با دوتا از دوستان رفتین بجستان از مشهد ولی نتونستم بیبینمش

  من دکترو تو خواب دیدم.خواب دیدم پیرمردی ریش بلند و موهای بلند سفید که بهش میگم شیخ گورسی جلومه هرچه بهش گفتم شیخ از آیندم بگو نگفت نگفت من هم ای گریه میکردم میگم شیخ بگو.تا اینکه ۵ پیرزن به سوی من حمله ور شدن ترسیدم که میخان منو اذیت کنن. ولی اینطور نشد اونها هم از شیخ خواستن از آیندم بگه ولی شیخ میگفت اون نظر یافته است. او به عشقش خیانت کرده…………………………
  نگفت نگفت به خاط همون آمدم پیشش ولی نتونستم بیبینمش ولی قصد دارم هفته آینده با داداشم برم
  بچه ها برام دعا کنین تا شیخ بیبینم و از آیندم بگه

  1. این کارو نکن با دونستن آینده زندگیت رو خراب میکنی و کلا زندگی پوچ میشه برات واین طوری ازخدا هم دووور میشی.آینده در دستان توست در فکر تو ودر هدف تو برای زندگو توکل ب خدا کن و زندگیت رو بساز

 20. زنگ بزنید در خدمتم هم برای نوبت هم سوال از دکتر- انشاالله بتونم کاری انجام بدم براتون . ۰۹۳۷۵۰۳۸۳۱۳٫مجید بجستانی

 21. من خودم بچه خوزستانم نمیتونم این همه راه بیام باید یه ارتباط تلفنی با مردم که نمیتونند بیان داشته باشه مردم واقعا مشکل دارن من خودم یکی از اون دسته از ادمام پر مشکلم هر جا میرم حل نمیشه چیکار کنم

 22. عاطی دکتر برای خودش کلاس نمیزاره که شما فکر میکنید من بچه بجستانم دکتر ۴۰ یا۵۰ ساله داره جواب میده اون که دست خودش نیس که زود گوشیرو برداره به شما جواب بده اون باید بشینه تا موکلها بیان توی مغزش بعد جواب شما رو بگه موکلها اونطور جواب شما رو نمیدن باید بیان پیشش. شما که خوزستانی هستید از آلمان و دبی اومدن پیشش حالا شما خوزستانی هستی نمیتونی بیای؟؟؟؟ شما بیا امیدوار باش حل میشه ولی باید به اینطور مساۀل ایمان داشته باشی اگه ایمان نداشته باشی حل نمیشه

 23. من تو یه مسابقه پیش بینی شرکت کردم بپرسید نتیجه را چه کسی میبره
  اگر من بردم جایزشو برای اون قصدی که دارم می خواهم استفاده کنم

 24. با سلام الف : گاورسی کلمه لری است که به نگین انگشتر و زیبندگی و آلایش جواهرات گفته می شود.
  ب : نام تنگ هایی در لرستان است ( تنگ گاورسی در منطقه کوشکی – تنگ گاورسی در منطقه ضرونی کوهدشت – تنگ گاورسی در منطقه دالاب کوهدشت ) که دارای گیاهان دارویی فراوانی هستند.عکس یکی از آن تنگه ها در وبلاگ طرهان دیار دیاری گذاشته شده است.در این تنگ آثار باستانی مفرغی زیادی کشف شده که زینت بهترین موزه های دنیا می باشند.این تنگ ها به گوهر سیاه هم مشهور می باشند .
  ج : گیاهی در آن می روید به نام نُوژی ور(عدس وحشی) که دانه پرندگان آنجا می باشد.
  د : گیاهان آن برای احشام آنقدر سازگار می باشد که نسبت به سایر جاهای دیگر پروارتر می شوند.

   1. کوشکی عزیز راست می گویی تنگه های زرف و عمیقی در منطقه طرهان لرستان وجود دارد که به تریون(محل جن ها) شهرت یافته و متضاد پریون (پری رویان) می باشد.

 25. باسلام خدمت کلیه دوستان شماره منودوستام واسه اذیت کردن من گذاشتن خواهشاتماس نگیرید ممنون شمارم اینه ۰۹۱۵۸۳۶۲۰۷۸ خدای پی نیکیو نگهدارتان دوستدارشما پدرژپتـــــو

 26. سلام دوستان گلم. مطمئن باشید که همه ی اینها دروغی بیش نیست.وقتی آدمهای تحصیل کرده یی مثه شماها به این خرافان اعتقاد داشته باشند از اون آدمهای عوام دیگه چه انتظاری هست.فقط به یک نفر میشه اعتماد و توکل کرد و اونهم خداست. هرچی میخواهید از خدا بخواهید حتی اگه بهتون نده هم مطمئن باشید به صلاح شماست. از خدا بخواهید مطمئن باشید بهتون میده. من تا حالا نشده از خدا چیزی بخوام و بهم نده. امتحان کنید.از ته دل باید ازش بخواهید.

 27. نه آقا موسی خلافات نیس همه میدونن خدا ی حق تعالی مشکلو حل میکنه ولی اگه بیان پیش دکتر بیشتر ایمان میاورید ببینید این چیه که خدا در ذهن دکتر نهاده که هنوز شما دهن باز نکردید دکتر جوابتونو میده حتی اون میدونه توی ذهن شما چی میگزره من امروز رفتم پیشش تا سوال بپرسم یک حیوون گم شده بود ازش پرسیدم حیوونه چیه؟ اسمشو گفت .خب اون از کجا میدونه که اون حیوونه چیه که من گمش کردم؟

 28. من هم از dr عکس دارم و هم اطلاعات و ۴/۵/ بار رفتم پیشش و با وجود اینکه چیزهای فوق عجیب ازش دیدم ولی بهش معتقد نیستم .
  حوسله فارسی تایپ کردن ندارم . man khodam vaghti kharej az hal e tabii bod azash ax gereftam vali ax siah shod ( akkas e herfei hastam ) vali dar halate tabii ax kamelan vazehe . 2 bedone inke az shoma soal beporse saf mire sare javab , in ajib nist ? va inke ye dafe ke man rafte bodam onja , to eyd bod va onja shologh bod 30 nafari onja bodan va man ajale dashtam ke soalamo beporsam vali age bana be novbat bod man akharin nafar bodam va kheyli ajale dashtam . yani ba tamame zehnam sedash mizadam , ye dafe be baghalish gof sabr kon , va be man goft shoma begoo . dar in lahze man kaaaaaaaaaaaaaaaaf kardam , zemnan age kesi raft onja ax nagire chon kheyli narahat mishe . va in jaryane akso na tanha man balke chanta az bastegane man ke onha ham dar zamineye akkasi be sorate herfei faaliyat mikonan emtahan kardan va natije daghighan yeksan bode , zemnan ye seri az dostan chizaye bi rabt inja neveshte bodan , ettelaati ke dadam eyne vagheiyat bod , tasmim ba shomast , agar kari dashtid mail bezanid . ghasedak_han24@yahoo.com /// zemnan na az man taghazaye aks konid va na hich ettelaati rajebe adres va tel va hamahangi baraye molaghat , man fek mikonam behtare az aghlam estefade konam ta in chiza , chon az sehate in chiza nemishe motmaen bod , albatte dar sehate natijeye karhayi ke ba fekr anjam mishe ham nemishe motmaen bod vali khob man ino tarjih midam ,

  1. اگه اعتقااد نداری نباید بیای حرفی بزنی تا یک عده رو مجاب کنی برن پیشش آقای سینا!!! حرفات دو پهلوئه با دست پس ردن با پا پیش کشیدنه

 29. آدرس خراسان رضوی -شهرستان بجستان روبه روی آتش نشانی جنب تاکسی تلفنی. از هر کسی بپرسید آدرس میده..برای اطلاعات بیشتر با این شماره در ساعات معین تماس بگیرید…بعدازظهر از ساعت ۱۵الی ۱۸وشب از ساعت ۲۲به بعد.۰۹۳۷۵۰۳۸۳۱۳

  1. بابا عزیزان برید بجستان من مسافر مشهد بودم نمیدوم خدا چجوری خواست و راهم به مشهد افتاد خودم اونجا شاهد کارای دکتر بودم برید بجستان حضورا بهتون بگه ادرسش وقتی وارد شهر بجستان شدید از هر کی بپرسید بهتون میگه

 30. امروز اونجا بودم .اینو مینویسم برای همه عزیزانی که به نوعی مشکل دارن و به همین خاطربه هر چیزی رو میارن واسه حلش.
  من خودم از مشهد رفتم و دیدم همه کسایی که اونجا بودن از اصفهان و یزدو تهران و …چند روز اونجا علاف شده بودن چون اونجا اصلا نظم خاصی نداره.۲۰ نفر صبح و ۲۰ نفر بعد از ظهر میبینه و فقط کسایی که از قبل اسم نوشته باشن.این تلفنایی که از دکتر میدن یا جواب نمیده یا اگه جواب بده دامادشه که خیلی سرکار میزاره.اونجا فقط حضوری از ۴٫۵ صب باید باشی تا اسم بنویسی هر روز هم اسمای مونده از روز قبل رو میخونه ضمنا بین ۲۰ نفر هر تایم کلی آشنا و …میان که باز هم به خیلی از اسما که حقشونه وقت نمیرسه.اونایی که راه دورن باید یکی رو داشته باشن که واسشون اسم بنویسه وگرنه چند شبی مهمونخونه باید برن.خیلی باید معطل بشی اگه دلش خواست بیاد یا یدفه میاد میگه امروز کار نمیکنه.راه دورا باید پی ۳ روز رو به تنشون بمالن.هر سوال ۵۰۰۰ میگیره.و چند نفری از خود بجستانیا میگفتن ما که خودمون اینجایی هستیم بهش اعتقاد نداریم!البته بیشتر در مورد موارد سرقتی یا گمشده جواب بهتر میده گاهی هم چرت میگه…اگه احیانا تلفنی گفتن که ۷ تا ۹ صب بیاین اسم بنویسین و هر روز بیاین دکتر میبینتون سرکاریه .فقط حضوری اونم ۴-۵ صب.در مورد من که همه چیز واسم منفی بود حسابی ناامید شدم.البته ناگفته نماند که به جز گمشده و سرقتی به همه میگفت دعا و جادو دارین وآدرس دعا نویس میداد شاید نون قرض میدادن به هم….میگن ۴ بار زندانیش کردن به خاطر کلاهبرداری راست و دروغ حرفاش پای خودش .فقط خواستم تمام کسایی که اینجا به امیدی آدرسشو میخوان همه چیزو بدونن .سعی کنید بدون اینکه بفهمه صداشو ضبط کنید چون خیلی تند حرف میزنه و به نوشتن نمیرسید…دیگه اینکه از هر خانواده ۱ نفر فقط میتونه بره داخل .و اینکه امیدوارم مشکل همتون حل بشه و واسه منم دعا کنید مشکلم حل بشه .

 31. ضمنا من هیچ چیز عجیب غریبی تو این آدم ندیدم جز اینکه اولش خرناس میکشید که با توجه به اطلاعات کمی که در مورد جن و ….دارم ربطی نداشت

 32. شماره خونه ۰۵۳۳۶۲۲۳۹XX و شماره موبایل۰۹۱۵۳۷۵۱۶XX تلفن زدن کاری از پیش نمیبره خودم ۱۰۰ بار زدم و وعده های سرکاری داد.البته یا جواب نمیده یا دامادش که همون منشیشه جواب میده موبایلش ۱۱ شب ب بعد روشنه.اینم واسه اینکه حسابی بهتون اطلاعات داده باشم دعام کنید فقط خیلی محتاج دعاااااام.

 33. دوستان واقعا کسی هست اهل بجستان بره و سوال منو بپرسه خیلی گرفتارم اصلا امکان امدن ندارم اونجا شمارشم میگن جواب نمیده

 34. سمیرا جان شما که اهل مشهد هستی مشکلات حل شد یا تونستی بپرسی .و اینکه اینامکان رو داری دوباره بری اونجا ممنون میشم از جواب شما

  1. عزیزم من تازه رفتم و در مورد من گفت همش طلسم و دعا و جادوست من که اقدامی نکردم هنوز چون به سفره انداختن اعتقاد ندارم قبلا انداختم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد .اینو بگم که هر کس خودش باید بره .تلفن زدن اصلا فایده نداره .مگر اینکه ی بجستانی گیر بیارید واستون اسم بنویسه دقیقا بهتون بگه کی نوبتتونه به شماره هایی که دادم آخر شب زنگ بزنید اونم ۱۰-۲۰ بار تا دامادش جواب بده .خیلی هم بداخلاقه

 35. در کل هر چیزی رو از خدا بخواهید نه از اجنه و انس که در آخرت مشرک نشید عزیزان یعنی شریک قراردادن با خدا ، من در حال موتم فقط از خدا می خوام دنیا انقدر ارزش نداره که به خاطرش متوسل به جن پری و .. فقط قرآن فقط خدا ، من تاثیر قرآن رو رو خودم دیدم ذهن و فکر انسان قوی میشه ، کافی هست متن ترجمه رو یک بار از اول تا آخر بخونید تاثیرش رو ببینید ، دیگه دنبال این اراجیف نمیرید .

  وسلام

 36. با سلام خدمت دوستان
  من درباره ی سید و اطرافیانشون اظهار نظر نمی کنم چون اطلاعی ندارم و اصلا از اون منطقه عبور هم نداشتم و برخوردی هم با ایشون و ‏اطرافیانشون نداشتم‎.‎
  ولی خدا تو قرآن می گه که (( وَمَا أَصَابَکُم مِّن مُّصِیبَهٍ فَبِمَا کَسَبَتْ أَیْدِیکُمْ وَیَعْفُو عَن کَثِیرٍ‎))‎
  ترجمش میشه‎:‎
  ‎((‎و آنچه از مصیبت‏ها به شما برسد به خاطر گناهانى است که خود کسب کرده‏اید، و از بسیارى نیز درمى‏گذرد‎))‎
  از من میشنوید تو زندگیتون گناه نکنید چون مکافاتش آدم رو میگیره اگر این دنیا آدم تواس پس نده تو برزخ که وای به حال آدم
  بی حجابی،موسیقی حرام،غیبت و …. اینا گناهای بزرگی هستند که خدا میدونه کیفرشون چیه
  مثلا کسی که حجاب رو رعایت نمی کنه و از خونه بیرون میاد اگه باعث گناه یه جوون بشه تو اون گناه شریکه و اگه در این دنیا مکافات عملش رو ‏نبینه حتما حتما در برزخ و قیامت مکافات کارش رو میبینه‎.‎
  ‎<>.از من میشنوید به این جمله فکر کنید یاد مرگ و سکرات مرگ کنید تا بتونید نفس ‏سرکش رو رام کنید
  باور کنید و یقین داشته باشید که ما برای امتحان شدن به این دنیا اومدیم و زندگی جاودانه ما در آخرت هست‎.‎
  پس خدا رو بندگی کنید و به قولی((با خدا باش پادشاهی کن‎))‎
  التماس دعا

 37. همه کسایی که میان اینجا دو پهلو حرف میزنن اگه جواب گرفتید خب درست بگید.کسایی که میان اینجا و دیگرانو نصیحت میکنن بونن همه خودشون این چیزا رو میدونن از سر ناچاری به این چیزا رو میارن .حتما خودتون هم اعتقاد دارید که میاید اینجا!

  1. یکبار هم تو زندگیم به این آدم ها مراجعه نکردم ، یک سئوال دارم قدرت خداوند بیشتر هست یا انسان آخه خنده داره مراجعه به این آدم ها .. یاد شعر رضاصادقی می افتم میگه .. قربون خدا برم چقدر غریبی رو زمین … بابا برید دنبال خدا نه آدم های چلغوض خرافات چرت و پرت این ها ماله آدم های ساده لوح هست ، حنا جان من وب گردی می کردم این مطلب رو پیدا کردم وگرنه تو عمرم ۳۰ سالم یکبار هم نرفتم … آخه به چه زبونی بگم فقط خدا …

 38. سلام دختری هستم مطلقه،عاشق مردی متاهل شدم و بنا بود زن دوم این آقا شوم، باهم دوست شدیم ولی ناگهان این آقا از من دوری کرد و به من گفت دارد از ایران می رود به همراه زن و بچه اش خواهش می کنم کمکم کنید

 39. سلام. بخدا همش دروغه!
  من مشکلی بزرگ داشتم.خانوادم برای رفع مشکلم به هردری زدن و گاورسی هم یکی از اونهابود! بعداز۲باررفتن به بجستان وگرفتن یه عالمه پول به خانوادم گفته بود باید برید پاکستان!
  مرتیکه خدا و قرآن و مردم رو به بازی گرفته.

 40. سلام به همه هموطنای عزیزم
  اول آرزو میکنم خداوند مشکلات همه رو حل کنه البته در صورتی که به صلاح دنیا و آخرت بنده هاش باشه.
  دوستان من خودم بجستانیم حدود ۱۰ باری پیش دکتر رفتم نظر قاطع بر درست بودن یا غلط بودن نمیدم
  ولی تجربه ای دارم که همیشه جواب داده واون اینه که مشکلی که برام پیش میاد نیم ساعت قبل از اذان صبح از خواب بیدار میشم و وضو میگیرم با دل شکسته به سجده میرم گریه میکنم وبه خدا هر چی دلم می خواد میگم قسم می خورم به بهترین شکل ممکن نتیجه گرفتم الان هم خودم رو خوشبخت ترین آدم دنیا میدونم
  هر کسی هم با من برخوردی داشته حسرت من و زندگیم رو میخوره .ضمنا ما مردم بخدا ایمان نداریم اگه ایمان داشته باشیم مشکلات برامون میشه شکلات.همتون رو دوست دارم و بخدا میسپارم.

 41. ببخشید آقا مهدی چرا ده بار رفتید!اونوقت بقیه که یک بار دوست دارن امتحان کنن رو دودل میکنید و فکر میکنید ایمان به خدا ندارن شاید خیلی از افرادی که اینجا هستن خیلیم معتقد به خدا باشند ولی مثل شما که نه ولی یکبار دوست دارن با چشم خودشو ن ببینن.

  1. حنا خانم منم علت اصلی که ده بار رفتم کنجکاوی و علاقم به این مسائل ماورائی بود البته سوالاتی هم داشتم و بیشتر برای دوستام که از شهرهای دیگه بودند میرفتم یا فامیل که خودشون علاقه ای نداشتند و من بجاشون میرفتم ولی کلا خیال همه رو راحت کنم در مورد سرقت ها جواب دقیق میگیرین در غیر اینصورت با تجربه ای که من دارم کاری رو که دکتر میگه کسی انجام نمیده چون هم خیلی سخته هم بعدش اهمیت نمیدیمو دنبالش نمیریم. ضمنا ایمان یعنی هم در زمان خوشی هم در زمان بلا و مصائب بگیم خدایا شکرت و تسلیم امرش باشیم. ما هم نگفتیم نرید برید و با چشم خودتون ببینید.

 42. خدمت مدیر وبلاگ سلام
  لطفا نظر های دارای شماره تلفن رو از وبلاگتون حذف کنید چون باعث ایجاد مزاحمت زیادی شده و دوباره اینگونه نظر ها رو به نمایش نگذارید مخصوصا نظر خانم سمیرا ۲۸/۷/۹۲
  با تشکر

 43. اخه من نمیدونم چرا کسانی که بهش اعتقاد ندارن میان پیشش و وقتی میبینن جواب نمیگیرن بد دکتر رو میگن؟؟؟؟؟؟آخه دکتر ۵۰ساله داره جواب میده اگه کلاهبرداری میبود چرا گذاشتند کار کنه ؟چرا نیروی انتظامی یا سپاه وقتی مشکلی براشون پیش میاد میان پیشش سوال میکنن؟ اگه دروغه چرا دکتر رو در اخبار سراسری نشون داد که ازش مصاحبه کرد آقای حیاتی؟ اصلا شما خودتون فرض کنید در باره موردی معذرت میخوام اگه دروغگو باشید به چند نفر میتونید دروغ بگید؟یا شما خودتون جای دکتر انتخاب کنید فکر کنید مردم میان پیشتون ازتون سؤال میپرسند اگه حرف های دکتردروغ باشه به چند نفر میتونید دروغ بگید ؟یا تند جوابشونو بدید؟ یا هنوز طرف سؤال نکرده شما جوابشو بدید و درست هم در بیاد؟اون موقع شما میتونید یکسال جواب مردمو بدید ؟چه برسه به دکتر که ۵۰ سال جواب میده؟ هیچ وقت دو دل نشوید بیان انشاالله مشکلتون حل میشه. البته روزای دوشنبه یا چهار شنبه بهتر در میاد.ولی اگه میخواستین توی این روزا برید حتما یک روز قبل این آنجا حاضر باشیدتا بتونید نوبت بگیرید برای آن روز.

 44. آقای ناشناس محترم با شما موافقم اخه اگه اعتقاد ندارید چرا میاین و دیگرانو موعظه میکنید اینجا جای موعظه نیست.من دکترو ندیدم ولی مطمئنم کسایی هستن که ازش جواب گرفتن وگرنه تاحالا با این سنو سال کار نمیکرد.تازه اینطور که میگید حتی اگر جواب هم نگیریم با پول کمی که میگیره کسی ضرر نمیکنه جواب نگرفتن از دکتر دلیل بر دروغگویی ایشون نیست چون هیچ چیزی تودنیا قطعی و صددر صد نیست لابد عوامل دیگه ای هم تاثیر گذار هست این نظر منه و بهش معتقدم.امیدوارم مشکل همه حل بشه و نیازی به دکتر نباشه و اگرم شد با اعتقاد کامل باشیم انشا…نتیجه بگیریم.

 45. دکتر مریضه فعلا جواب نمیده سلام آقای صبری لطفا هر چه سریع با من تماس بگیرید .شماره همراهم توی نظرات هست ایرانسله . مجید هستم. ۰۹۳۷۵۰۳۸۳۱۳ اگه جواب ندادم پیامک بدید چون مزاحم زیاد دارم مرسی.

 46. من تا حالا دکتر را از نزدیک ندیده ام ولی با اشخاص مشابه ایشان که از قدرت ماورایی خارق العاده ای برخوردارند زیاد برخورد کرده ام خودبنده هم از نیروی متافیزیکی خاصی برخوردار هستم که نمیتوانم زیاد درباره اش توضیح بدهم ولی اگر دوستان مشکلی داشته باشند بنده بعد از کسب اجازه از بالا نشینان کاری ازدستم ساخته باشد مضایقه نمیکنم بدون هیچ چشمداشت مادی فقط درازای دعای خیر اگر نیاز به کمک داشتید از طریق ایمیل زیر پاسخگوخواهم بود به شرط صلوات برمحمد و آل محمد ( اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم‌)

  *** یادداشت مدیر: جهت جلوگیری از سوء استفاده احتمالی آدرس ایمیل ایشون حذف شد.

  1. جناب صبری عزیز لطفا از صحت ادعای این دوست استادمون مطمئن بشید بعد پیامشون رو بذارید مشکوکه و ممکنه از افراد ساده ای سوء استفاده بشه و گناهش شمارو هم بگیره پیامم رو نذارید توی سایت فقط جهت اطلاع خودتون بود.

  2. سلام خواهش میکنم جوابمو بدین ۱- برادرام چند ساله رفتن سربازی و بیکارن اصلا دنبال کار نمیرن سر هر کاریم که برن پشیمون میشن و ولش میکنن
   ۲- خودم بچه دار نمیشم دکتر رفتیم میگه هردوتامون سالمیم
   ۳- مغازه داریم ولی خیلی فروش نداریم

 47. سلام تمام نظراتو خوندم اما متفاوت بود و دو دل کننده. میخواستم بدونم آیا آقای گاورسی در مورد بیماری هم جوابی میدن که درمان بشیم؟ چون من فقط دنبال حل بیماری ام هستم چون از مراجعه به پزشک نتیجه ای نگرفتم.
  لطفا اگه میدونید جوابمو بدید چون این موضوع برام لازمه.ممنونم

  1. سلام دوست عزیز بله در مورد بیماری هم جواب میدن ولی هر چی گفتند باید حتما گوش کنی و عمل کنید. مثلا من برای دوستم رفتم یک دکتر توی مشهد معرفی کرد ولی ایشون نرفتند . و بعد گفتند من اعتقاد ندارم .

  2. بله ب لطف خدا جواب میده و با نسخه ای ک داد بیماری من خووب شد و حضور چنین اشخاصی در جهان قدرت خدا رو نشون میده( البته آدمهایی ک به راستی چنین نیروهایی دارن)
   و ب خاطر اینکه بیماریها حتی لا علاج رو درمان کرده لفب دکتر رو بهش دادن.
   ان شاءالله مشکل شما هم بر طرف بشود.

 48. سلام به همه خوبان … هیچ قدرتی بالاتر از قدرت خداوند نیست… از ته دل و با دل شکسته و نا امید از همه از خدا بخواین تا خدا بهتون بده…. فکد نمیکنید خدا قهرش بیاد از اینکه قدرت دیکری رو بر قدرت اون برتر بدونید… گیریمم که دکتر با جن در ارتباط باشه شما از خدا حاجت میخواین یا جن؟… پس دست دعا به سوی خدای بزرگ و مهربان دراز کنید که او مهربان ترین مهربانانه… بهت میده صبر داشته باش

  1. بجستان خودش یک شهرستان هستش در جنوب خراسان رضوی اگه اینطوری بجستانو کوچیک کنی جنها بهت جواب نمیدن و ممکنه اذیتت هم بکنن.

 49. من هفته دیگه میرم پیش ایشان هر که سوال داشت بگه بنویسمو بهش بدم که جواب مکتوب بگیرم بعد براش میل کنم.k_sajjadi@yahoo.com

 50. دکتر کارش درسته من خودم چند باری پیش دکتر رفتم بنظرم بستگی به جن هاش داره چون بعضی اوقات خیلی خوب جواب میده وبعضی وقتها میبیچونه مثلا یکی از من پولی دزدیده بود میدونسنم کیه بهشم نگفنم هیچوقت از دکتر پرسیدم کی دزدیده گفت اشناس گفتم پسره یا دختر گف پسره جوونم هست خودتم رعایتشو کردی حلا چی می گی بخدا من خشکم زد در کل ارزشش داره برین اگه مشگلی دارین واینم بگم بستگی داره خوتون چطور ازش بپرسین یعنی باید ازش تاوقتی که به جوابتون نرسیدین سوال بپرسین . موفق وپیروز باشید

 51. سلام من هم خیلی دوست دارم که ایشون رو از نزدیک ببینم،اما چون کسی نیست که با من همراه بشه تا حالا موفق نشدم که برم . از طرفی دوستام منو میترسونن و میگن اجنه ظاهر میکنن .

 52. بی شوخی هر کی رفته یک نظری بده من بدونم واقعا این همه رفتنم و مکافات به درد سرش میارزه؟که واقعا دعایی که میده اثر داره یا نه.بعد خطاب به خ یا اقای بجستانی ….مثلا شما چی کار میتونید انجام بدیدیعنی دعای طرف با ایمیل و حالا پول به حساب فرستادن اثر خودشو داره یا نه.

 53. سلام دوستان
  من خودم تاحالا پیش ایشون رفتم و جواب هم گرفتم
  مواردی مثل گاورسی فقط مختص ایران نیست و من افرادی با ادعاهای عجیب تر ازاین در کشورهای دیگه هم دیدم.
  در قرآن سوره جن به این موضوع اشاره شده که جنیان قدرتهای خاصی دارند و همچنین آمده که برخی از مومنان با اجنه مشورت میکنند.
  این موضوع تکذیب نشده اما خداوند در ادامه میفرماید اجنه هم اشتباه میکنند

 54. سلام دوستان
  من خودم تاحالا پیش ایشون رفتم و جواب هم گرفتم
  مواردی مثل گاورسی فقط مختص ایران نیست و من افرادی با ادعاهای عجیب تر ازاین در کشورهای دیگه هم دیدم.
  در قرآن سوره جن به این موضوع اشاره شده که جنیان قدرتهای خاصی دارند و همچنین آمده که برخی از مومنان با اجنه مشورت میکنند.
  این موضوع تکذیب نشده اما خداوند در ادامه میفرماید اجنه هم اشتباه میکنند
  پس نمیشه توقع داشت ایشون معجزه کنه
  اما میشه ازشون راهنمایی گرفت
  اما اینم بگم که
  هوالاول و الآخر و الظاهر و الباطن
  همه چیز به دست خداست

 55. دوستانی که میخوان ایشونو ببینند باید برن به شهر بجستان که شهریه بین مشهد و گناباد و آدرسشون از اهالی شهر بگیرن. بجستان شهری کوچکه و فاقد هتل و …
  دکتر به هیچکس تلفنی وقت نمیده و پول هم نمیگیره
  فقط منشیش که دامادشم هست پول ناچیزی میگیره در حدود ده تومان.
  ساعت مشخصی هم نمیشینه
  باید برید اونجا تا مشخص بشه کی میشینه
  جمعه ها هم اصلا نمیشینه
  سوالی هم اگه ازش داری نیازی نیست کامل بپرسی کافیه توی ذهنت متصورش کنی و مثلا بپرسی من اون وسیلم کجا گم کردم یا مثلا مشکل اون دو نفر چیه
  دکتر تو کار دعانویسی و رمالی نیست و واسه خیلی از موضوعات راهکارهای منطقی میده.
  اصلا ترس هم نداره لحظه ای که میره تو حس چشماش میبنده و جواب سوالت میده
  حتی بعضی وقتها هنوز سوالت نپرسیدی جواب میده.

  1. پدر و مادربزرگ من بخاظر دزدیده شدن طلاها مون پریروز رفتن . گفت یه زن چاق خودیه اسمش ۵ تا حرف داره
   یکی از حرفای اسمش( ر) است
   خداکنه درست باشه . درضمن ۴۰ تومن پول گرفت

 56. سلام وستان.
  می خوام بدونم اینی که میگید واقعاً وجود داره؟؟؟؟؟ خب من که تهرانم و اصلاً نمی تونم برم بجستان در جنوب خراسان رضوی، این آقای دکتر گاورسی هیچ شماره تلفنی نداره که من از تهران باهاش تماس بگیرم و کارم رو انجام بده؟؟؟؟؟
  من واقعاً به یه همچین آدمی نیاز دارم!!!!
  میشه لطفاً کسی کمکم کنه؟ این ایمل منه : maede672@yahoo.com
  اگر کسی کاری ازش برمیاد بهم ایمل بده.اما خواهش می کنم جوابم رو درست بدید.ممنون.

 57. من امروز از سر کنجکاوی با پسرخالم رفتم بجستان و گاورسی رو دیدم و در واقع یه سوال در مورد یکی از مشکلاتم ازش پرسیدم که یه نسخه ای پیچید البته فک کنم دکتر جن طبابت بلد نیست چون نسخه الکی برام پیچید هرچند نزدیک به ۵۰-۶۰ نفر میشناسم که در مورد سرقت رفت پیشش و به نوعی جواب گرفتن
  در ضمن بنده بچه گناباد هستم و امروز در عرض ۱۷ دقیقه از گناباد رسیدم بجستان اینو گفتم برای اون دسته از دوستانی که در بجستان مشکل اسکان دارن میتونند بیان گناباد هرچند گناباد یه کم از بجستان بزرگتره . چند سال پیش بجستان یکی از بخش های زیرنظر گناباد بود منتها سه چارسالی شده که بجستان شهرستان شده هرچندم هنوز بعضی چیزاش زیر نظر گناباد به هرحال من خودم دل به شکم که به دوستان راه دوری بگم بیان یا نیان اما فقط اینو میتونم بگم برای مشکلاتی جز سرقت نیاین چون یا به نتیجه نمیرسید یا جوری به نتیجه میرسید که مثلا ممکنه به فکر خودتون رسیده باشه
  فقط امروز تو راه پلیس بهم گیر داد گفت داری کجا میری گفتم پیش فلانی بعدش یه فحش همچی ابدار نثار گاورسی کرد کلا فکر کنم مردم بجستان از این دکتره خوششون نمیاد چون از هرکی ادرس میپرسی یه جوری جواب میده
  بچه های بجستان هم که کامنت ها رو میخونن یه همتی بکنن و تا اونجایی که از پسشون برمیاد سوالات دوستان رو جواب بدن همچنین خود جناب صبری که فک کنم بچه بجستان باشند
  موفق باشید

 58. دوستان بغیر از این اقای بجستانی کسی هست که یه همچینین کسی رو بشناسه توی تهران که خوب باشه آدم پولکی هم نباشه من برای پدرم میخوام حسابی گره به کارش افتاده خواهش میکنم اگه ادرس درست دارید و جواب گرفتید بهم میل بزنید مرسی
  abadparva@yahoo.com

 59. من خودم خیلی به ایشان اعتقاد دارم . طلاهام گم شده بود ، فقط گفتم گم شده ، نگفتم کجا و چطور . گفتند به همونی که شک دارم رجوع کنم ، گفت هنوز نفروخته و .. و حتی گفت چرا دست دست میکنید چون میترسیدم تهمت بزنم به کسی . همین کارو کردم و پیدا شد . اصلا اون از کجا میدونست که طلا ها رو تو خونه زدن یا خیابون که گفت همونی که شک داری ،‌ من واقعا اعتقاد دارم . اگه نمیگفت هیچ وقت نمیرفتم سراغ دزد و پیدا نمیشد.

 60. باید برین فردوس و شهرستان بجستان . یک شهر کوچیکه از هرکسی بپرسی میدونه . نزدیک آتش نشانی بجستانه . همه میشناسنش

 61. من راجع به دکتر گاورسی چیزی نمیدونم اما یه نفر دیگه هس تو بیرجند زندگی میکنه یه خانوم میان ساله که بدون هیچ چشم داشتی هرچی گم بشه رو جاشو میگه احتیاجیم نیس بری جاش فقد کافیه بهش زنگ بزنی.حالا ماجرا اینه که یبار یکی از اشناها دوربینش گم شد ما کلا تو یه شهر دیگه غیر بیرجند ساکنیم خداوکیلی جلو خودم به همین خانوم زنگ زدن فقد پرسید شییتون چی بوده و کی گمش کردین بدون معطلی جاشو گف و ما بهد چن دیقه دوربینو پیدا کردیم جالب اینجا بود بعد که بهش زنگ زدیم بابت این کارش ازش تشکر کنیمو ادرس بگیریم تا یه هدیه ناقابل واسش بفرستیم کلی ناراحت شدو گف فقد سه تا صلوات بفرستین.خدارو شاهد میگیرم این اتفاق جلو خودم افتاد

 62. سلام به هموطنان گرامی. من شخصا اهل بجستان هستم و خیلی هم درباره دکتر میدونیم این طور که پدرم توضیح داد بهم-دکتر حدودا سی چهل سال پیش از آینده هم میگفت مثلا میگفت که فردا قراره چه اتفاقی در ایران بیوفته کی فردا قراره بمیره کی بارون میاد و همون کار هم میشد . در آن زمان کمیته بود همون نیروی انتظامی الان . بعضیا شکایت کردن کمیته گفت به موکل ها بگو از آینده چیزی نگن جلوشو گرفت چند سال پیش نذاشتن که دیگه جواب بده خودشم راحت بود که نیروی انتظامی حق جواب دادنشو نمیده ولی از بسی از خارج کشور آلمان ودبی و شهرهای ایران مثال اصفهان تهران و… بهش اعتماد داشتن می آمدن پیشش دیدن نمیزان جواب بده مسافران رفتن پاسگاه و به هرطوری بود دوباره گذاشتن جواب بده دیروز از در خونه دکتر رد شدم خیلی شلوغ بود ولی انشاالله خدا دکترو عمر بده تا بتونه واسه مردم کاری انجام بده.در ضمن زیاد بهم زنگ میزنن میگن شماره دکترو بده برادران خواهران دکتر سواد نداره با گوشی هم بلد نیس کار کنه منشیش شماره داره ولی بیشتر وقتها خاموشه خودم اگر کاری باهاش داشته باشم باید یه طور دیگه ارتباط داشته باشم.دیشب با منشی(علی)بودم خودش میگفت دیگه خسته شدم گوشیمو خاموش میکنم. تشکر میکنم از آقای صبری که شماره رو حذف میکنه. انشاالله موفق باشید آدرس من فقط همین تماس بگیرید شماره بزارید کاری داشتید انجام میدم. tahrejoon@yahoo.com

 63. سلام بروبکس. من امروز زنگیدم خونشون یه آقایی گف دکتر ۱۴ فروردین به بعد هستش. حالا رفتم اونجا بعدش بهتون میگم چی شد

 64. با سلام
  ببین دکتر به چه روزی افتاده که مردم این حرفارو دربارش میزنند
  من ۱۴ سالم بود که رفتم پیشه دکتر
  با اینکه دکتر واسه خودش بد خواهایی داره بازم به ما توصیه کرد که بریم پیشه بدخواش و گفت که کاری ا دستش در ارتباط با ما بر نمیاد
  ولی کارش درسته
  یه موقع های قاطی میکنه ولی باید بهش حق داد
  فکر کن در روز این همه آدم بهتون مراجعه کنن…..
  در کل به سوال ما که خیلی خوب جواب داد
  یا حق

 65. لطفا هرکی شماره دکترو داره یا میتونه از طرف من بره پیشش بهم بده. بخدا کل هزینشو پرداخت میکنم. کمکم کنید کارم داره به جنون میکشه. زن عموم منو طلسم کرده. میگن طرف یهودی بوده و فقط یهودی میتونه باطلش کنه
  zi2225130@gmail.com

 66. سلام مهسا راست میگه من از ۱۱۸ بجستان شماره خونشم گرفتم یه خانومی برداشت گفت محل کارش اینجا نیست اگرم خودت نمیتونی بیای باید یکی رو بفرستی:( من مستسل موندم به خدا

 67. برادران وخواهران عزیزم آیا این شخص میتونن درموردبچه دزدی هم خبری بدن سالهاپیش برادرمودزدیدن وماتقریبا۳۰ساله ازش خبری نداریم.خواهشا فقط برای رضای خدا اگه کسی پیش ایشون رفت خواهشا درموردبرادرم اینکه آیا اون زنده هس یا نیس ودرمورد خواهرم که بیماری صرع داره بپرسه هزینشوبرام بگه حتماپرداخت میکنم چون خودم امکان اومدن به پیش دکترروندارم

  1. گاورسی شماره نداره.یعنی تلفنی جواب نمیده باید حضوری بری.بجستان مشهد.رو به روی اتش نشانی .منزل گاورسی.کل ده میشناسنش
   .یه اتش نشانی هم بیشتر نداره

 68. سلام.کسی دعانویس و طلسم شکن سراغ داره به شمارم اس ام اس کنه .برای باطلیه طلسم میخوام.خواهشا کمک کنید.۰۹۳۷۷۴۲۰۲۰۴

 69. قابل توجه کسانی که به این شماره ۰۹۳۷۵۰۳۸۳۱۳اس میدن و میخوان مشکلشونو با دکتر در میان بگذارن . لطفا زنگ بزنید اس ندید که پاسخ داده نمیشود . اگه جواب ندادن خودشان در اسرع وقت باهاتون تماس میگیرن . باتشکر

 70. سلام به همگی.من بچه سبزوار و ساکن تهرانم.از سالها قبل دکتر گورسی تو خراسان و میشه گفت تو تمام کشور شناخته شده بوده و هست.البته من به نظر همه احترام میذارم.هرکسی میتونه به یه چیزی اعتقاد داشته باشه یا نداشته باشه.ولی من خودم تا حالا سه بار رفتم پیشش.اصلا ادم شیادی نیستش.تو حالت عادی یه روستایی و یه کشاورز سادس.اصلاهم پولکی نیستش. هربارم که رفتم جواب گرفتم.یه بارم یکی از دوستامو ازتهران بخاطرمشکل کلیه ها ودیالیز برادرش بردم پیشش اونم جواب گرفت.هرچند جوابش خوشایندش نبود.چون بهش گفت اگه تا شش ماه دیگه برای برادرت کلیه تهیه نکنید اون میمیره.ومتاسفانه همین اتفاقم افتاد.اما تلفنی اصلا جواب نمیده.حتما باید حضوری برید پیشش. با این وجوداگه اطلاعات بیشتری خواستید همینجا بپرسید. خوشحال میشم اگه بتونم کمکی کنم.

  1. دوستان مطلع آیا برای مشکلات زن و شوهر هم کاری میتونه بکنه؟( مثل دعا نویسها؟)
   لطفا” محبت کنین و جواب سوال بالا رو بدین. من مشکلم داره داغونم میکنه که اومدم توی اینترنت دنبال دعا نویس و مشکل حل کنهای این مدلی میگردم.
   خواهشا” نصیحت نکنین که برین مشاوره خانواده که خیییلی خسته ام.

 71. سلام
  می بخشید جسارتا این آقای دکتر دزدگیرند؟ و یا به حل سایر مشکلات هم می پردازند؟ مهمتر اینکه ملاقاتشون ۱ بار هست یا جهت حل مشکل می بایست چندین بار خدمتشون رسید؟

 72. سلام نازنین خانم.نمیدونم مشکلتون چیه.ربطی هم به من وکس دیگه ای نداره.اما اگه براتون ممکن هستش که برید پیشش پیشنهاد میکنم اینکارو انجام بدید.چون اگرهم کمکتون نکنه میتونید ادرس معتبرترین دعانویس شهرتون رو ازش بخواهید.هرچندخودش دعانویس نیست اما میتونه از چیزایی که خبرنداری باخبرت کنه.وهمین ممکنه کمکت کنه. هزینش هم نباید بیشترازهزینه یه مشاورباشه. هرچندمشاورهاهم قابل احترامند.اینم اضافه کنم که این فقط یه پیشنهاده وهیچ تضمینی وجود نداره. اما اگه رفتید ساعت شش صبح اونجا باشید چون خیلی شلوغ میشه وممکنه مجبورشید یه روز دیگه بمونید اونجا تا فرداش بتونید ببینیدش. موفق باشید.

 73. از همه مشکلاتا جواب میده بیشتریا که میان مشکل ازدواج دارن یا میگن میخوام ازدواج کنم این پسره خوبه باهاش ازدواج کنم یا دختره خوبیه؟ مشکل مریضی همرو حل میکنه مثلا واسه کاری که میخوای استخدام بشی جواب میده .مثلادزدی .ولی اسمشو نمیگه . آدرسشومیده مثلا میگه دزده چه شکلیه از نزدیکانه یا دور یا همسایه روزی چند بار میاد خونه و میره اینطور که من میدونم از همه مشکلات جواب میده. ساعاتی که شما زنگ میزنید و من میتونم پاسخ بدم اینه_حدودا از ساعات۱۴الی۱۷و شب از۲۲الی۱۲نیمه شب . اگه در این ساعات جواب ندادم منتظر تماس من باشید

 74. خواهش میکنم نازنین خانم.فقط وظیفه مو انجام دادم.شما هم بودید همینکارو میکردید. امیدوارم مشکلتون هرچی که هستش با مهربونی خدا حل بشه. خیلی خوشحال میشم به همین زودیا همینجا بنویسید :حل شد مشکلتون.خیلی سخته آدم با هزاران آرزو ازدواج کنه ولی …..
  موفق باشید.

 75. سلام دوستان.
  من بلدم طالع ازدواج ببینم و بگم آیا شما با فلانی ستاره تون بهم میخوره یانه.
  اینکارو رایگان انجام میدم واین رو هم به جوانان عزیز عرض کنم طالع بینی رو نباید ملاک قطعی برای ازدواج قرار داد.
  اگردوستان مایلن تلفن یا آدرس ایمیل بذارم.

 76. نازنین خانم گل.اینم اضافه کنم که به ادب و شعورتون احترام میذارم.میتونستید پیام نذارید و تشکر نکنید.اما در نهایت ادب اینکارو انجام دادید.من متشکرم.شاد و تندرست باشید.

 77. خدمت دوستان عرض کنم من نزدیک بجستان زندگی میکنم.
  از حرفهایی که از مردم مراجعه کننده شنیدم احساس میکنم بیشتر در زمینه چیزهای گمشده میتونن کمک کنن.اونم اموال نه انسان گمشده.
  در بقیه موارد نشنیدم کسی نتیجه گرفته باشه.

  و در نهایت عرض کنم درقرآن آمده:

  وَمَن یَتَوَکَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ

  هرکه برخداتوکل کند،خدا اورا کافیست

 78. ببخشید ایشون میتونن اگر حاجتی چیزی داشته باشی با دعا یا پیشگویی براورده کنن؟؟من نمیتونم برم پیششون چون خانوادم به این چیزا اعتقادی ندارن غیر حضوری هم میشه از ایشون سوال پرسید؟؟؟

 79. تو رو خدا هر کی میدونه جواب بده….من هرکاری بوده انجام دادم به هر جا که بگین متوسل شدم دیگه دارم خسته میشم……من مشکل این طوری ندارم مثل دزدی و اینا……من فقط میخوام بدونم اون حاجتی که دارم چه طور باید براورده کنم

 80. سلام معصومه خانم.من تا حالا چندباری که رفتم پیشش ندیدم به کسی دعا بده.درواقع اصلا اهل دعانوشتن نیست.
  مراجعین مشکلشونو مطرح میکنن و اون راهکار میده. در موردهر مشکلی ازش بپرسید جوابتونو میده.اما دعا نمیده. و تلفنی وغیر حضوری هم جواب نمیده فقط باید حضوری برید پیشش.

 81. سلام بچه ها خیلی ممنون ک راهنمایی کردیدمن باهمسرم بودرفتیم بجستان وقتی رسیدیم اصن دل تودلم نبود وقتی رفتم داخل اتاق اونجاهمه جورآدم باکلی سوال بودن یه آقایی بودک اسم بیماراروبافامیلشونومیخوندبعدجوابشومیگرفت منم رفتم جلوواسه پرسیدن سوال گفتم واسه بچه اومدم بمن گفت کدوم بچه توکه بچه نداری بعدگفتم بارداری بعدشروع کردبه داروگیاهی دادن وبهم مشکلموگفت ک قبلادکترتشخیصش داده بودبهم گفت همشوعمل کنم ۵ ماه دیگه بایدباردارشم اگه باردارشدم یانه روبهتون خبرمیدم راستی بچه هاواسه همتون میرم حرم امام رضادعامیکنم میشه شماهم واسه من وهمسرم دعاکنید

 82. سلام بچه مرسی که کمک کردیدمن باهمسرم رفتیم اونجابهم دارودادوگفت ۵ماه دیگه باردارمیشی حالالطفاواسم دعاکنیدمرسی راستی بچه اونجا یه نفربودکلی اسم وفامیل داشت ویکی یکی میخوندواقای گاورسی راهنمایی میکردن فکرکنم بشه کسی بجای آدم بره وبپرسه هرسوال هم پنج هزارتومنه

  1. سلام ببخشید خواستم شما که پیش آقای گوارشی رفتید گفتند ۵ ماهه دیگه بچه دار میشوید شدید ممنون اگه جوابم و بدید چون خودم مشکل نازایی دارم

 83. ممنونم اقا فرهاد….منم به دعا نویس اعتقاد ندارم ولی حل مشکل من از این چیزا گذشته..کارم به جنون رسیده……..کسی اینجا هست که بره پیش ایشون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا اگه کسی هست مشکل من رو هم بگه….خواهش میکنم….خانواده من به این چیزا اعتقاد ندارن من نمیتونم برم پیششون……لطفا اگر کسی هست بگه..ممنونم

 84. سلام اتی جون…ممنون از راهنماییتون ایشاالله حاجتتون براورده بشه براتون تو حرم دعا میکنم….شما هم برای من دعا کنید ممنون….ببخشید یه سوال دیگه شم دیگه پیششون نمیرید؟؟؟؟

 85. آتی خانم سلام.من از این آقای دکترخیلی چیزای عجیبی دیدم وشنیدم. به لطف خدا به آرزوتون میرسید.حتمابه توصیه هاش عمل کنید.شک نکنید که نتیجه میگیرید.همه دعامیکنیم.

 86. معصومه خانم سلام.من باید برم پیشش اما بخاطر گرفتاریای کاریم فعلا نمیشه.ولی هروقت بتونم برم همینجا اطلاع میدم تا هر دوستی سوالی داشت بپرسم ازش. البته امیدوارم تا اونموقع مشکلتون به لطف خدا به هر طریقی حل شده باشه.یه پیشنهادم دارم براتون. خانوادتونو به بهانه یه مسافرت کوتاه یا هربهونه دیگه ای ببرید بجستان ولی تا نرسیدین اونجا نگید واسه چی رفتید. مطمئن باشید همینکه ببیننش بهش اعتقاد پیدا میکنن.به هرحال امیدوارم مشکلتون خیلی زود حل بشه.موفق باشید

 87. سلام اقاى صبرى…ازتون خواهش میکنم نظر منو پاک نکنید…من فقط میخوام بدونم اگر بزرگوارى اینجا هستن که میتونن پیش این اقا برن به من خبر بدن تا من هم خواستم رو بگم تا به ایشون بگن تا راهى پیش روى من بذارن ..من تا مرز خودکشى پیش رفتم هر کارى که بگید کردم…ولى نتیجه نداده…لطفا اگر کسى هست به من خبر بده..هزینه هر چه قدر بشه من تقبل میکنم..فقط همین..ممنونم

 88. سلام اقا فرهاد ممنونم به خاطر جوابتون …نمیشه اونا هیجا نمییان نمیتونم هیچ کاری بکنم…انشاالله مشکل همه و من و شما هم حل شه…امیدوارم خیلی زود به اونجا برید …ولی عذر خواهی میکنم که پرویی میکنم .اگر براتون مقدوره به ایمیلم بییاید تا اونجا مشکلمو بگم..باز هم ببخشید..ممنون

 89. سلام معصومه خانم.من متاسفانه زیاد اهل ایمیلو فیسبوکو این داستانا نیستم.هروقت شرایط رفتنم مهیا شد همینجا ایمیلمو میذارم تا شما یا هر دوست دیگه ای سوالی داشت ازدکتر بپرسمو در حد شعورم شایدبتونم کمکی کنم. هرچند امیدوارم تا اونموقع بالطف خدا حل شده باشه مشکلتون.

 90. تو رو خدا کسه دیگه اى نیست بخواد خیلى زود پیش ایشون بره….مشکلم خیلى حاد و وخیم شده..خواهشا اگر عزیزى هست بگه..Jp085611@gmail.com. لطفا یا اگر ممکنه با من تماس بگیرید. ٠٩٣٧۵٨٠۵٠۴٢. از دوستان خوبم و مسئول محترم وب عذر خواهم ….ممنون

 91. سلام اقا فرهاد از شما کمال تشکر رو دارم که به من جواب میدید اگر نمیتونید به ایمیل بیاید با کمال پوزش اینو میگم با عرض شرمندگی اگر براتون مقدور هست به موبایل من پیام بدید..ممنون ..امیدوارم زود بتونید برید چون وضعیت مشکل من خیلی وخیمه…باز هم ممنون..

 92. خواهش میکنم معصومه خانم.شما اصلا کار نازیبایی انجام ندادید که انقدربخاطرش عذرخواهی کنید…!چشم.هروقت بخوام برم از همینجا شمارتونو برمیدارم و باهاتون تماس میگیرم.هرچندواقعا امیدوارم خیلی زودتر مشکلتون به هرطریقی حل بشه.

  1. سلام آقای فرهاد آیا میشه برای من هم این کار رو انجام بدید دعا می کنم خدا در تمام زندگی پشت و پناهتون باشه. میدونم شما خیرخواهانه و برای خدا این کار رو می کنید اما این کار برای شما هزینه هم دارد البته پرداخت خواهم کرد.
   ۰۹۳۷۰۹۷۲۸۹۱

 93. خسته شدم از این همه دروغ و دورنگی . چه سودی براتون داره که میگید بچه بجستانید و کلی با ادم اس بازی میکنید و آدمو سرکار میزارید؟هرکی اومده اینجا التماس میکنه که از طرفش برید پیش گاورسی حتما مشکل داره حتمن مجبوره که داره التماس میکنه. خواهش میکنم اگه کاری ازتون بر نمیاد الکی آدمو سرکار نزاریددددددددد
  zi2225130@gmail.com
  اگه یه انسان با وجدان پیدامیشه که میتونه بره پیش دکتر ایمیل بده لطفاااااا

 94. سبا خانم سلام.من قبلاهم گفتم که باید برم پیشش اما فعلا بدجوری گرفتار کارمم.ولی همینکه بتونم برم ایمیلمو همینجا میذارم تا هردوستی سوالی داشت بپرسم ازش.
  اونروز هر روزیکه بود اگه نتونستید ایمیل بدید همینجا پیام بذارید تا با اجازه خودتون بهتون زنگ بزنم.ضمنا لطف خدا به اندازه نیازم درآمد دارم .اونجاهم هرسوال فقط پنج هزارتومنه.پس به هزینش فکر نکنید.اینجوری راحت ترم. موفق باشید.

 95. هنوز هم خبری نیست؟؟؟/کسی نمیخواد به این زودیا پیششون بره؟؟؟؟لطفا اگر هست به من پیام بدید.. فقط پیام…ممنونم
  ۰۹۳۷۵۸۰۵۰۴۲

 96. کسی دعانویس جهود یهودی سراغ داره به شمارم اس ام اس بده .کارو انجام بده ۵۰۰ هزار شیرینی میدم به کسی که معرفی کرده.۰۹۳۷۷۴۲۰۲۰۴

 97. متوجه منظورشما شدم سبا خانم.من بخاطر خودم باید برم تا بجستان.یه سوالم ازطرف شما میپرسم.این اصلا کار شاقی نیست.من فکر میکنم بعنوان یه انسان این یه وظیفست.هرزمان بخوام برم همینجا پیام میذارمو ایمیلمم میذارم.اگه احیانا کسی به نام من باهاتون تماس گرفت بدونید که من نیستم.موفق باشید.

 98. سلام اقا فرهاد وقت داره از دست میره هنوزم قصد رفتن ندارید؟؟؟البته ببخشید من انقدر پروبازی در میارم شرمنده

 99. سلام پرنسس. اگه جهود پیداکردی به منم معرفی کن… بخدا قسم اگه مشکلم حل شد ۱میلیون شیرینی میدمzi2225130@gmail.com

 100. معصومه خانم سلام.میفهمم و درک میکنم که عجله دارید. و شک ندارم که مشکل حادی دارید.خیلی دوسداشتم میتونستم همین حالا برم و کمکتون کنم.اما متاسفانه فعلا نمیشه.چون خیلی گرفتار کارمم.قبلا هم گفتم که هروقت بتونم برم همینجا اطلاع میدم.حتما اینکارو میکنم چون به دو نفر قول دادم.هرجند امیدوارم کسی زودتر بره و با کمک ایشون مشکلتون حل بشه.موفق باشید.

 101. سلام مجید آقا آرزو هستم همون نفری که بهتون زنگ زدم و در مورد دکتر سوال کردم اومدم پیشش وازش سوال کردم جواب گرفتم . ببخشید شمارو بزحمت انداختم تا برام نوبت گرفتید تا من بیام و از کار عقب نیوفتم . تشکر میکنم خدا عمرتون بده خوبی هاتونو فراموش نمیکنم. اومدی تهران بیای پیش ما.

 102. سلام مجید اقا ممنونم که خبر دادین…براتون ایمیل کردم اگر به دستتون نرسیده یا به شمارم پیام بدین یا همینجا اطلاع بدین…باز هم از زحمات شما متشکرم…

 103. سلام لطفا شماره تماس دکتر واسه گرفتن نوبت میخوام
  من از راه دور باید خدمت برسم و از محل کارم مرخصی بگیرم
  ممنون از لطف شما ۰۹۱۳۳۹۹۳۴۶۳

 104. سلام معصومه خانم.هرچند اون پیام که گفته به مجید زنگ نزنید چون سرکار میزاره اسمی نداره ،اما حدس میزنم شماباشید.حالا شما یا هر دوست دیگه ای که هست، اگه با کمی دقت اون پیام تشکری که مثلآ آرزو خانم نوشته رو بخونید خیلی راحت متوجه ساختگی و دروغ بودنش می شدید مخصوصآ که پشت بندش مجید پیداش شده و به شما گفته مشکلتونو بهش ایمیل کنید!!! و فورآ به اون شخص ایمیل نمیدادید! البته من اهل قضاوت کردن کسی نیستم وشاید این برداشت اشتباه من باشه،ولی در کل، سرکار گذاشتن کسیکه که به کمک نیازداره اصلآکار قشنگی نیست!!! ضمنآ یه دوستی اگه خدا بخواد هفته آینده میره بجستان.ازشون خواهش کردم به شماهم کمک کنه.امیدوارم بتونن برن.موفق باشید.

 105. سلام اقا فرهاد من منظورتونو متوجه نشدم..من همون موقع که پیام ایشونو دیدم بهشون ایمیل کردم..منظور شما رو نمیفهمم؟؟؟؟شما قرار بود برین دیگه نمیرین؟؟؟

 106. سلام معصومه خانم.اگه متوجه منظورم نشدید فقط میتونم بگم مهم نبود ونیست. من هنوزم درگیر کارامم. اما اگه خدا بخواد یه دوستی هفته آینده میره پیش دکتر. از ایشون خواهش کردم که اگه رفتنشون قطعی شد باشماهم تماس بگیرن.اگه صلاح بدونن اینکارو میکنند و مشکلتونو ازتون می پرسن تا با دکتر مطرحش کنند.امیدوارم مشکل همه انسانهاحل بشه.موفق باشید.

 107. خواهشا یکی جواب بده…من الان ۱ ماهه سرکارم…..مجید اقا چرا جواب نمیدید؟؟؟ایمیلهای من به دستتون رسیده یا نه؟؟؟؟؟لطفا اگر رسیده به من پیام بدید و لطف کنید بگید کی پیش ایشون میرید۰۹۳۷۵۸۰۵۰۴۲

 108. بهتر در این وب و تخته کنین…….فقط بلدین دیگران و سر کار بذارین و تلکه کنین………اگه همینجوری ادامه بدین لوتون میدم…..یه عده ادم خالی بند میان اینجا میگن ما میریم پیشش یه عده بدبخت شماره میدن و یه عده ادم بیشعور مزاحمت ایجاد میکنن….واقا که …..چرا از مشکل مردم سو استفاده میکنین

  1. برو بابا
   انقدر دری وری نگو
   آدم هستی بلند شو ی بار .چند بار برو پیشش ببین کی هست بعد بیا حرف بزن
   دروغگو هم خودتی
   به جای اینجا اون زبون زهر دار دروغگوتو تخته کن حرف نا حق نزنه
   خدانشناس!

 109. سلام آقا فرهاد دوست شما کى قصد رفتن دارن لطفا بگید……من اینجا پیام میذارن تا هر بزرگوارى که خواستن پیش ایشون برن مشکل من رو بگن ولى متاسفم براى أفراد که میگن فقط به خاطر شما رفتیم تا پول تلکه کنن واقعا براى این أفراد متاسفم…..شما عارتون میشه به هم نوعتون کمک کنید….آقا فرهاد اگر براتون إمکان داره به شماره من پیام بدین مطلب رو اینجا بیان نکنید…أفراد سود جو اینجا خیلى زیادن…..بازهم عذر میخوام..متشکرم

 110. سلام دوستان. معصومه خانم .میلتون بهم نرسیده بعضیا رسیده مثل مهسا ولی شماره نداره .لطف کنین هر اسمی که تو سایت میزارید تو میل هم همون باشه که اشتباه نشه . ضمنا شرمنده تک تک اونایی که بهم زنگ میزنن یا میل میدن هستم بخدا هم گرفتار کارم هستم و هم وقتی میرم پیش دکتر اعصاب خوردی داره از بسی بعضیا بدون نوبت وارد میشن حق آدمای دیگه ضایع میشه و… مشکلات دیگه .کسانی که اومدن پیش دکتر میدونن به این راحتی کسی نمیتونه دکتر رو ببینه . ممکنه کسانی باشن که بهم زنگ میزنن ولی از بسی گرفتارم نمیتونم ج بدم یا عزیزان هر روز که نمیتونم برم پیش دکتر. دکتر خیلی بتونه ۱۰ تاسوال بیشتر نمیتونه ازهر کسی بپرسه یعنی خسته میشه آخه منم باید به کارهای خودم برسم .وقتی میری پیشش میبینی از دو روز پیش نوبت گرفتن اون موقع محاله که بتونی بری داخل . ولی کسانی هستن که زنگ که میزنن فک میکنن همین فردا باید مشکلشون حل بشه ولی اگه تاخیر بیوفته ناراحت میشن وازت بد میگن توی سایت. تورو خدا به منم حق بدید دیگه. کسانی که زنگ زدن دیدن که مشکلشونو بعد چند روز حل شده و شاهدن. همین

 111. سلام اقا مجید من با همزن مهسا به شما چند بار میل زدم…..ولی هیچ چیز دریافت نکردم ……اگر شما میتونید لطفا خودتون به من پیامک بدید و با همین اسمی که اینجاست به من پیام بدید……باور کنید من خسته شدم از بس به همه رو انداختم …اگر ممکنه شما پیام بدین و یا به من میل بزنید بگید چه طور مشکلم رو بهم …خواهش میکنم…ازتون ممنون….m5hrezai@gmail.com 09375805042

 112. سلام معصومه خانم.شما درست میگید،قصدجسارت به دوستای عزیزومحترم و با شخصیتو ندارم ،اما متاسفانه عده ای اینجورجاها هستن که یا اصلا مشکل خاصی ندارن و دنبال چیز دیگه ای میگردن اینجا!!!، یا اینکه واسه تلکه کردن دیگران اینجورجاها پیداشون میشه.چندروزقبل طی ارتباط پیامکی با یکیشون رفتاری ازش دیدم که از خودمم بدم اومد! من ماه رمضان سرم خلوت میشه و حتما میرم پیش دکتر. ضمنا من تا الآن با شما یا دوست دیگه ای هیچگونه تماس نگرفتم(بجز اون مورد که پشیمونم شدم) هرکسی تماس گرفت و خودشو جای من معرفی کرد بدونید که من نیستم. هرروز که بخوام برم تماس میگیرم.اینم شمارمه ***۰۹۳۶۴۱۰

 113. آقای مثلا پیشیمان از ارتباط پیامکی نذار بگم چی تو پیامکت پرسیدی و هدفت از اون پیامکهای خیرخواهانه (!!!!) چی بود. حیا کن. به هیچ کس اعتماد نکنید دوستان به هیچکس مشکلاتون رو نگید.

 114. من میخوام برای لکنت زبان برم پیشش… و مطمئنم که نتیجه میگیرم چون اگه اعتقاد و باور داشته باشی ۱۰۰ درصد درست در میاد

 115. سلام آقا مجید میخواستم ازتون خواهش کنم برید پیش دکتر برای سمعک دخترم بپرسید ازتون خواهش میکنم کمکم کنید بخدا ندارم دوباره برم بخرم به دادم برسید ۲هفته است سمعک دخترم ۴ساله گم شده بهش نیاز داره

 116. اگر کسی از دخترها خواستن برن پیشه ایشون و امکانش بود به منم میگن که منم باهاشون بیام؟مشکلی ندارم کارمم جایی گیر نیست اما دوست دارم ببینمشون همینطوری

  1. سلام دوستان توروخدا اگه کسی میتونه به من کمک کنه . دوساله برام طلسم گرفتن . اگه کسی میره سوال منم بپرسه توروخدا التماستون میکنم . من خیلی گرفتارم .
   طلوع خانوم ساکن کجایی منم کسیو ندارم باهاش برم

 117. پیش هرکی میرم یا زنگ میزنم میگن جادو و سحر دارم، یه مدته افسردگی گرفتم چون هیچکی نتونسته باطلش کنه. حالا میگن اگه برید پیش همون که طلسمت کرده میتونه باطلش کنی، بخاطر همین میخوام از دکتر بپرسم چه کسی و کجا منو جادو کرده؟!

 118. کسی دعانویس غیر مسلمون سراغ داره؟خواهش می کنم اگه کسی رو سراغ دارید کمکم کنید.برای باطلیه طلسم میخوام.کارم انجام شه ۵۰۰ شیرینی میدم ۰۹۳۷۷۴۲۰۲۰۴

 119. باسلام خدمت تمامی عزیزان
  حقیر عبدالمحمد هستم ازتبریز چندین سال است در این زمینه تحقیق مینمایم وبه پیش استادان و… رسیدم برای حل مشکلات خودم و جواب سوال هام ولی ………..
  لطفا اگر از بجستانی های گرامی وخونگرم ومهمان نواز شماره دکتر گاورسی را برایم عنایت فرماید ممنون میشوم
  شماره حقیر ۰۹۳۲۴۱۱۶۸۷۸

 120. هر کسی که میتونه بره پیش دکتر لطف کنه بهم بگه تا مشکلشمو بهش بگم که به دکتر بگه چند وقتیه گره بزرگی تو زندگیم افتاده که نه راه پس دارم نه پیش بهم پیام بدید خواهش میکنم آقا مجید یا هر کس دیگه ای که میتونه بره پیشش star.mojde@gmail.com یک عمر دعاتون میکنم.

 121. آقای دکتر بیشتر اوقات حرفاشون درسته.در ضمن پولی نمی گیرند پس بعضی دوستان واسه خودشون مبلغ تعیین نکنن.

 122. تورو خدا اینجا کسی نیست که به من کمک کنهیچ کس نمیره پیش آقای دکتر؟بچه ها من به کمک نیاز دادم توروخد جواب بدید هر چی هزینش باشه پرداخت میکنمstar.mojde@gmail.com

 123. کسی دعانویس غیر مسلمون سراغ داره؟خواهش می کنم اگه کسی رو سراغ دارید کمکم کنید.برای باطلیه طلسم و جادو می خوام.کارم انجام شه ۵۰۰ شیرینی میدم۰۹۳۷۷۴۲۰۲۰۴

 124. سلام ب همه دوستان
  خدمت همگی عرض کنم باید خود فرد بره پیش دکتر گاهی اوقات نیازی ب پرسیدن سوال نیست قبل از پرسش سوال دکتر جواب میگه برای هر سوال ده هزار تومانم باید ب منشیش پرداخت کنید
  حواستون باشه غیبت دکترو نکنید ک وقتی برید پیشش کارتون و راه نمیندازه

 125. دکتر گاورسی اسطوره اس پسر می فهمی یعنی چی…؟!!!
  اندازه ی چند پایان نامه ی دکترا میشه روش تحقیق کرد- من از اطرافیان دکتر هستم و دارم این مطلب رو به شما میگم چند سال قبل از نهاد های اطلاعاتی اومده بودند واسه تحقیقات در مورد دکتر گاورسی.
  جالب بود که یکی از این نتایج این بود که وزن دکتر هنگام رفتن تو غالب یا کانکت شدن چندبرابر میشه. چند سال پیش چند بار جلوی دکتر رو گرفتند که ویزیت نکنه اما بازهم خودشون قانع شدند که این کار درست نیست. قابل توجه دوستان عزیزی که مسئله رو بدون هیچ دلیل رد می کنند این رو بدونند که کشور بدون صاحب و بی در و پیکر نیست که کسی بخواد با این حد و اندازه رمالی و یا کلاه برداری بکنه و کسی جلوشو نگیره.

  1. خیلیم بی درو پیکره من پیشش رفتم صداشم ظبط کردم حرکی بخواد براش میفرستم اونوقت میفهمین چه ادم شیادیه واون داماد که نشسته مردمو سرکیسه میکنه صدای اونم ظبط کردم بشنوید بعد خودتون قضاوت کنید

  2. من دکتر رو قوبل دارم نه تنها خودم بلکه دووستان و آشنایانم هم جواب گرفتن اینا همش لطف خداست
   خدا خیرش بده دکتر رو

 126. خواهشا الکی مردموامیدوار نکنین واینجاازمشکلات مردم سوءاستفاده نکنین والکی اینجاروبه مرکزتبادل ایمیل وشماره تبدیل نکنین ازخدابترسین
  اگه واقعاکسی میتونه بره پیش دکتروسوال بپرسه بره اصلاحق الزحمه هم بخوادامامردومردونه دکتر۱۰ تومن میگیره واسه وسال برادرشمابیا ۴۰ تومن بگیر۱۰ تومنشوبده دکتر۳۰ تومنشم واسه خودت اماکارمردموراه بندازاصلا۵۰تومن بگیر
  اما به احترام خواهرمادرخودت دنبال شماره گرفتن ازدختروشماره دادن نباش
  برادرمن ۳۰سال پیش توبیمارستان گم شد اگه کسی مردومردونه میتونه بره پیش دکتروبپرسه وجوابشم بگیره بهم بگه
  اصلایه نفربیادیه وبلاگی سایتی راه اندازی کنه مردم به نوبت سوالاتشونوبگن این برادربره بپرسه جوابشو برانفرات ارسال کنه یاتووبلاگش قراربده هرجورکه صلاحه.یه شماره کارتم بده برا ش کارت به کارت کنیم خودشم بادکترحرف بزنه که ازطرف یه عده که نمیتونن بیان مامورپرسیدن سوالاس.

 127. سلام خسته نباشید من مشکل جن زدگی دارم کسی نتوانسته به من کمک کنه و هر کس خواست به من کمک کند منصرف می شود خواهش می کنم شماره کسی که در این کار تبحر داشته برام بفرستید خیلی عجله دارم سپاس شماره من۰۹۱۹۴۳۶۲۰۵۸

 128. سلام .من دومرتبه رفتم پیشش .مرتبه اول رفتم ببینم کیه !کارهاشودیدم خیلی جالب بود اصلا نمیذاره سوال تموم بشه وبه سرعت وبی مکث جواب میده !ولی موقع سوال من که شدگفت ،،رفت خلاص ،،رفت قبرسون . دوسه سال بعد برای باردوم رفتم سوال درموردشریکم بود؛اخه به هیچ صراطی راه نمیومد.ازش چاره کارم راپرسیدم نمیدونیدخصوصیات عجیب شریکم رادرنهایت تعجب به من گفت !! باورکنیدبدون اینکه من حرفی بزنم گفت شریکم زبون نداره !!!!!!خلاصه اگه اعتقادنداریداجباری به باورکردن نیست .

 129. دوستان منتظر باشن خودم در همینجا شماره تلفن و داستان ملاقاتم رو میذارم انشالله به زودی از سبروار میرم انجا.

 130. من میپرسم اگه اینطوری که کسی دیگه مشکل رو مطرح کنه وجواب بده به اطلاع همه میرسونم .در ضمن جواب یکی از فامیلهای ما رو با نامه داده فقط گفته هزارتومان تو پاکت بزار برای هزینه پست .بعد جوابو فرستاده در مورد خواستگاری و ازدواج بوده .جوابم داده

 131. سلام.من دعانویس قوی سراغ دارم هزینه کاراشو بالا میگیره ولی کارش تضمینیه.اگر خواستید ۴۰۰ هزار میگیرم ایشونو معرفی میکنم.در غیر این صورت مزاحم نشید ۰۹۳۵۹۱۵XXXX

  1. نه بابا زیادیت نشه
   بدبخت از خدات باشه کار خلق الله رو راه بندازی “مزاحم نشی” بیچاره برا بندگان خدا قیافه میای یه هویی میبینی خدا یکی رو سد راهت قرار داد که برات چنون طلسمی ببنده مه هاروت و ماروت هم تعجب کنن نه دعانویسها
   پس فروتن باش تا قبل اینکه همه این مشکلات بندگان خدا بر سرت بیاد

  1. نه عزیز من کی گفته از خدا قدرتمند تره؟؟؟؟ ما اینقد از خدا دور شدیم که خواسته هامونو خدا برآورده نمیکنه برای همین به یه واسطه نیاز داریم دقیقا مثه همین آدم

 132. با سلام.بچه ها من آدرس و تلفن یه دعانویس خوب تو نیشابور و دارم هر کی میخاد بش میدم…فقط من سه دفه رفتم جاش دیگه جوابمو نمیده یادتون باشه از سه بار بیشتر نمیتونید برید

 133. سلام من بابام حدود ۲۰ سال پیش رفته پیش دکتر با دوستش اینا سر مبلغ پولی که بابام به دوستش قرض داده اختلاف داشتن بعد همین که میشینن هنوز هیچی نگفتن خود دکتر میگه : پول ۲۰ تومان بوده است. سوال دیگه ی بابام هم درباره سربازی رفتن یا نرفتنش بوده که دکتر میگه سربازی نمیری وبعد هم بهشون میگه شما امروز تو جاده چپ میکنید من یه دعا بهتون میدم تا ایمن باشید ولی اینا دعا رو نمیگیرن به جان خودم قسم تو جاده چپ میکنن ولی خودشون هیچکار نمیشن و خدا رحم کرده
  این آقا هم برای پول کار نمیکنه که بگیم میخواد کلاهبرداری کنه
  من خودم یه مشکل خیلی بزرگی دارم میخوام برم پیشش دعا کنید جور شه برم و منو درمان کنه میام نتیجشو بهتون میگم

 134. سلام من کسى رو دوست دارم که اصلاشرایط هردومون براازدواج جورنمیشه
  ازطرفى کارام پیچ مى خوره
  خیلى دنبال کاردولتیم
  این اقاى دکترمى تونه کارى,برام بکنه
  خیلى ازدعانویسلروامتحان کردم ونتیجه نگرفتما

 135. بنده اصالتا بجستانی هستم. آقای گاورسی پول کلونی از کسی نمیگیره که بشه بهش تحمت دزدی زد.
  از همون باغ و زمیناش اونقد در میاره که احتباج به این کار نداشته باشه.
  لطفا تا از چیزی مطمین نیستیم در موردش نظر ندیم

 136. سلام
  ایا برای درمان بیماری ویتیلیگو(برص-پیسی)که یه نوع بیماری سفیدشدن پوست هستش میتونه کاری بکنه یانه؟
  ممنون میشم اگه کسی میدونه جواب بده
  خداخیرتون بده
  یاحق

 137. منم خیلی درمونده ام واقعا به کمک احتیاج دارم اینقدم از خدا خواستم و التماس کردم به خدا که دیگه خسته شدم واسه جدایی هم کاری میکنه اقای گاورسی؟

 138. من از کسی پول میخوام اما فرارکرده ازین طرف با شوهرم هم مشکل دارم خواهش میکنم اگر کسی شمارشونو داره یا خانمی میخواد بره بگه منم برم باهاش خیلی گرفتارم

 139. سلام
  من هم نظرمو مینویسم.اولا به نظر من کمک گرفتن از کسایی که بتونن کمک کنن اصلا رد قدرت خدا نیس.مگه دکتر میریم دارو میده خوب میشیم قدرت خدا رو رد کردیم؟
  اما خب چون ادمایی که اینکاره هستن جایی نیست که درست و غلط بودنشونو تشخیص بده خیلیا حقه بازی میکنن و کلاه برداری.بعضیام کارشون درسته.که باز اونم مثل همه چیز این دنیا مطلق نیس.
  این شخصم که در واقع خودش چیزی نمیگه.اونی که تو بدنش میره میگه که اختیارش دست خودشه که چی بگه؟
  اما تجربه غیر حضوری من.
  یکی از آشناهای من برای من یه عالمه پرس و جو کرده بود و شهرای مختلف گشته بود تا بلاخره اینو بهش معرفی میکنن.
  مشکل من طلسم بوده و چندین نفر بهم گفته بودن چیه و کارکیه؟اما قدرت باطل کردنشو نداشتن.
  خلاصه آشنای ما میره بجستون.تقریبا مشابه همینایی که اینجا نوشتن.روزی۲۰نفر میبینه چون بدنش بیشتر از این نمیتونه تحمل کنه.
  از شهرای مختلف مراجعه کننده داشته و خیلیام چندروز اونجا بودن.و هرکی میاد اسم مینویسه.و این دوست منم شانسی یه نوبت از یکی از مراجع کننده ها میخره و میره تو.
  گفت یه پیرمرد ساده بود.اومد نشست و قبلش دامادش گفت موبایلا رو خاوش کنید.بعد پیرمرده گفته دوتا موبایل روشنه.خلاصه بعد خاموش کردن موبایلا،یهو صداش بم میشه و چشماشو میبنده و رو به نفر اول میگه چرا اومدی اینجا؟چکت پیش فلانیه.وهمینطور تند تند میگفته….
  تا رسیده به دوستم.اونم اسم منو گفته اونم گفته براش طلسم گذاشتن خیلی وحشتناک(خاک بر سرشون).و چندین نفر اینکارو کردن.و مشخصات گفتن.از اوضاع و احوال من گفته.چندتا داروی گیاهی گفته و یه سری کار که یه دعانویس باید انجام بده.اسم دعانویسم گفته.
  دوستم هی از آیندم پرسیده اونم فقط میگفته کاری که گفتم رو انجام بده.طلسمارو باطل کن.بقیش مهم نیس.
  تو این حین بدنش هم تکون تکون میخورده.

  بعدش…
  دوستم همش دنبال این بوده که باز سوال بپرسه برام برای اطمینان.یکی از مراجع کننده ها میگه من برات میپرسم.اون مراجع کننده سوالای خودشو که پرسید تا اسم منو میاره باز میگه همون که گفتم برید پیش فلانی.طلسمارو باطل کنید.
  باز دفعه سوم دوستم به دوماد پیرمرده پول میده و سوال میپرسه و باز همون جوابا.اخه خواسته هم مطمئن بشه هم کامل بپرسه.(دستش درد نکنه)
  فعلا منتظر انجام دادن کارایی که گفته هستم.تا ببینم نتیجش چی میشه؟

  آهان بیشتر از این حرفا هم پول داده البته نه به خود پیرمرده.
  خودم دلم خواس برم پیشش.

  میدونید به نظر من اگه کسی گمشده مهمی مثه بچه داره به نظر م می ارزه امتحان کنه و بره پیشش.بلاخره توکل کنه به خدا.اینم تیری تو تاریکیه.

 140. سلام دوستان خواستم خاطره بهتون بگم. من خودم وبلاگ نویس بودم و بلاگ گرد و…با یکی از بجستانی ها در اینترنت آشنا شدم وخواننده وبلاگش بودم و از دکتر پرسیدم و گفت من اعتقاد ندارم و…بعد چند وقت فهمیدم که از آشنایان دکتر هست و به اسرار من رفت و سوالاتم از دکتر کرد و جالب اینه که جواب هم گرفتم خود این بنده خدا به دکتر اصلا هیچ اعتقاد نداشت ولی .حالا نمیدونم ایشان راضی هستند یانه اما ادرس وبلاگشون میذارم تا بهشون بگین اگه کارتون گیر باشه کمکتون میکنه http://www.mo-oo.blogfa.com
  جوری که این آشناشون و از مادر بزرگشون شنیده بودن بعد از بیهوشی دکتر و اوردنش به خونشون اجنه دکتر خیلی اذیت و ضربه زدن ومثلا گفتن که به طور ناخدا گاه به دیوار کوبیده میشدند و سر و ته میشدن و از گوششون و دهنشون خون میومده من با استاد رافعی پور هم در میان گذاشتم این داستان و ایشون هم تایید کردن که بعد ارتباط برقرار کردن اجنه و شیاطین با انسان به ضرر بسیار میزنند و اذیت و آزار میشن در مجموع اگه پولی هم میگیرن بجا هست

  1. سلام مریم خانم هنوز نرفتید؟
   اگه نرفتید میشه مشکل من رو هم بپرسید؟
   ایمیلمو بذارم اینجا اگر تونستید بهم میل بزنید تا بهتون بگم.
   مشکلم خیلی حاد داره میشه.
   خواهشا یه لطفی کنید.
   haikoaval@yahoo.com

 141. سلام منم یه مشکلی بزرگ توی زندگیم دارم دیگه خسته شدم و بیتفاوت حالم خوب نیست افسردگی گرفتم پیش چند نفری رفتم گفتن سحر و جادو کردن می خوام برم پیش دکتر ولی راهم خیلی دوره

 142. سلام.بااحترام به نظرهمه ی شمابایدبگم دعادرهمه چیزوهمه جاواقعاتاثیرداره ولی نه این دعانویسای امروزی که ازراه رسیده دعامینویسن وهیچ معلوماتی ندارن ایناازروی دوکتاب دعامینویسن مجمع الدعوا وجامع الدوا.که بواسطه ی جن هاازاونهاسوالاتومیپرسن ومیگن ولی بایدبگم که تاثیرخیلی ازدعاهاشون کمه.مشکل مافقط اینه که ایمانمون کمه .

 143. سلام من نمیدونم این اقای گاورسی واقعا وجود داره یا نه ؟؟؟؟؟ ایا این چیزایی که درموردش میگن صحت داره یاخیر ؟اگه واقعا هست اطلاعات کامل وجامع ازش بذارید مثل تلفن وادرس و….

  1. سلام………………………………../////////////////////////استاد سراغ دارم که محشره قصد اذیت کردن ندارم.الکی هم زنگ نزنید چون اذیتتون میکنم مشکل داری زنگ بزن تا باورت بشه..۰۹۱۹۰۴۶۴۴XX

  1. لطفا هر کسی که ساکن بجستانه و میتونه بره پیش آقای دکتر من به کمک نیاز دارم ایمیلمو میزارم هزینشم هر چی باشه پرداخت میکنمstar.mojde@Gmail.com

  1. سلام دوست عزیز من شخصی رو سراغ دارم که خیلی اهل سلوک و عرفان هست من هر وقت مشکلی دارم از ایشون راهنمایی می خوام و همیشه هم به نتیجه میرسم هزینه ای هم نمیگیره اگر مایل بودید اطلاع بدید تا راهنماییتون کنم

   1. سلام میشه شماره تماس شخصی که گفتید اهال سلوک و عرفان هستند را بفرستید ؟ ایشان دعانویس هستند ؟ می توانند مشکلات را مثل دعانویس حل کنند ؟

 144. سلام به خدا متوسل شوید. من یکی از بنده پاک واسته کردم مشکلم حل شد . ۱نماز اول وقت .۲زیارت و دعای گنج العرش بخونید. یا یکی آدم سختی کشیده که نمازش اول وقت بخون واسته کنید

 145. سلام آقای حسینی که بجستانی هستید من ایمیلمو میزارم لطفا بهم پیام بدید و شمارتونو بزارید من یه مشکلی دارم که شاید وقت به دست دکتر گاوورسی حل بشه ممنونم.منتظرتونمstar.mojde@gmail.com

 146. با سلا م خانم یا اقای افشار زاده خواهش میکنم از عارفی که دارید یک شماره به من بدهید صاحب دو فرزند هستم که زندگیم در حال نابودی است به خار دو طفل معصوم کمکم کنید

 147. سلام خانم یا اقای افشارزاده مشکل خیلی بزرگی دارم خواهشا به خاطر دو طفل کوچکی که دارم کمکم کنید شماره از عارفتان به من بدهید

 148. کمکم کنید پیش دکتر گاورسی هم رفتم تشخیص رو درست داد اما برای درمان من رو فرستاد پیش کسی که بنده خدا نتونست کمکم کنه و گفت زور موکلین من به این اجنه ای که داره تو و زن و بچه هات رو زجر میده نمیرسه
  کمکم کنیددددددددددددددددددددد
  AMIRAAAAA1500@YAHOO.COM

 149. من بختم بسته است گاورسی میتونه بازش کنه؟ پیش ملا حسن رفتم گفت بستنت تا اخر عمرت . کارمم جادو کردن هی میرن تمدید میکنن. طرف فامیله میشناسمش. اما ملا نتونست بازش کنه دیگه مثه سابق قدرت نداره. تورو خدا خسته شدم. همه راهی رو امتحان کردم نشد.

 150. توروخدا یه جادوگر یه دعانویس واقعی معرفی کنییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییید بابا دارم دیوانه میشم. تورو خدا.

 151. سلام .ترو خدا هر کی پیام منو میبینه در مورد دکتر گاوارسی لطفا کمکم کنه من۱۱ ساله اذیت میشم بخاطر ۲تا پسرم لطفا کمکم کنید میخام دکتر و ببینم ولی نمیشه میگن کار نمیکنه من تازه متوجه شدم همچین نفری هست خداوند عمر طولانی بهش بده

 152. سلام .ترو خدا هر کی پیام منو میبینه در مورد دکتر گاوارسی لطفا کمکم کنه من۱۱ ساله اذیت میشم بخاطر ۲تا پسرم لطفا کمکم کنید میخام دکتر و ببینم ولی نمیشه میگن کار نمیکنه من تازه متوجه شدم همچین نفری هست خداوند عمر طولانی بهش بده لطفا اگه میتونید کمکم کنید هزینش رو میدم اگه برام وقت بگیرین

 153. اینم شماره عزیمه نویس مشهور فال تاروت قهوه ورق و….. فوق العاده ماهر هستن ولی باید حتما وقت بگیرید و اول پیامک بدید بهش ۰۹۱۰۶۱۸۲۷XX

  1. سلام میشه لطفا شماره عزیمه نویس مشهور فال تاروت قهوه ورق را برایم بفرستید و بگویید چه کارهایی می توانند انجام دهند . به خدا دعاتون می کنم .

 154. ملاحسن در نزدیکی اشخانه از توابع بجنورد خراسان شمالی است. ولی هم گرونه هم همه چی از دستش برنمیاد الان دیگه پیر شده . یعنی موقتی تاثیر داره هر ۴۰ روز و شایدم کمتر. دعا ده نیست جن داره و یه دستوراتی میده.

  1. حاج اقا نباتی در دزاشیب تهران هستند نوبت فقط تلفنی میده فقط هم اقا باید زنگ بزنه با خانوم صحبت نمی کنه اطلاعات دقیقتر خواستید ایمیل بگذارید

 155. من چند هفته ای هست که پشت سر هم وسایلم پاس پسرم و همسرم گم شدن. برام خیلی مهمه که بدونم کار. کسیه که برداشته. یا جایی افتاده خلاصه شب و روز ندارم. ممنون

 156. من قبلا پیغام گذاشته بودم و گفتم دوستم برام رفته بود پیش گاورسی.دوست عزیزم دوباره برام پیشش رفت.
  قبلش کارایی که گاورسی گفته بود رو انجام دادیم.در واقع پیش کسی که معرفی کرده بود رفتیم و کارایی که اون گفت رو انجام دادیم که خود این شخص گفت ۵۰%قضیه الان حل میشه و نیاز هست بعد باز ادامه بدیم.
  من برا اینکه مطمئن شم اصلا این شخص کاری کرده و واقعا این ۵۰درصدی که میگه راسته یا نه از دوستم خواستم پیش گاورسی بره دوباره.
  خلاصه پیش گاورسی رفتن و اون گفته ۵۰درصدش انجام شده و توصیه های بعدی رو کرده.

  در کل میگم کارش نسبت به بقیه بهتره.و من ازش راضیم.و تو کامنتا یه حرف درست خوندم که گفته بودن خیلیا کارایی که گاورسی میگه رو کامل انجام نمیدن و وسطاش بیخیالش میشن خب بخاطر همین هم ممکنه کامل جواب نگیرن.اما مثلا دزدی و اینچیزا مشخصتره.

  اینا رو نوشتم چون هستن کسایی که واقعا گرفتارن و دستشون به جایی بند نیس شاید گاورسی بتونه کمکشون کنه.
  اما اگه واسه اینکه یکیو دوس دارین و اون کسی دیگه رو میخواد و میخواین بینشونو بهم بزنید یا مرد متاهل سمت خودتن بکشونید و این حرفا نرید بهتره.نمیدونم تو این چیزا گاورسی جواب میده یا نه اما قطعا عاقبت رفتار زشتتونو تو زندگی خواهید دید.جدایی انداختن و آتیش انداختن تو زندگی بقیه آتیش میشه که زندگی خودتونو میسوزونه.

  و یه نکته دیگه گاورسی خیلی سریع جواب میده انقد فرصت نیس که یه عالمه سوال پرسید وگرنه اگه دوستم دوباره میرفت میگفتم سوال بعضیا رو هم بپرسه

 157. تورو بخدا من هم گره ای در کارم افتاده بخاطر خدا هرکسی با این اقای دکتر اعتقاد داره شماره شو بهم بده واقعا به کمکش احتیاج دارم این هم شماره تلفنمه لطفا تماس بگیرین واقعا کارم ضروریه این شمارمه حتما باهام تماس بگیرین لطفا
  ۰۹۳۵۹۸۴۲۸XX

 158. سلام بر همه دوستان بخت بسته شده چه زن چه مرد
  خبر خوب اینکه حاج خانوم محمدی در تهران رو که من به یکی معرفی کردم برام ایمیل زده میگه بعد از ۴۰ روز ازدواج کرده و حل شده مشکلش کلی ذوق کردم تازه شیرینی هم ازش قبول نکرده نکه پول.
  آدرس اون بنده خدا در راه رضای خدا- تبحر در گشودن بخت کاملا” رایگان :
  تهران-خ۱۷ شهریور-میدان شهدا – ۱۰۰متر به سمت میدان خراسان – کوچه میرفخرایی سرکوچه گل فروشی است- حاج خانوم محمدی که حقیقتا” خدا خیرش بده.
  مدیر محترم جهت رفع مشکل عزیزان اجازه نشر دهید
  راستی مشکلتون حل شد من رو فراموش نکنیدها حتما” دعام کنید تا مشکلات من هم حل بشه

  1. سلام می خواستم ازتون خواهش کنم شماره موبایل حاج خانم محمدی را که گفتید برام بفرستید . به خدا دعاتون می کنم . عشقم داره از دستم میره تا دیر نشده لطفا شماره این حاج خانم رابرایم بفرستید . ممنون .

 159. حاج آقا نباتی تبحر فوق العاده ای در بیماری دارن خواهرزاده من تومور داشت با یک نبات رفع شد کی باورش میشه ؟
  تبحر کاملی در رفع بیماری های لاعلاج البته شنیدم که ایشون در نازایی هم تبحر دارند
  تهران-میدان تجریش- خ دزاشیب برای دریافت نوبت باید ساعت۷صبح روزهای دوشنبه و پنجشنبه تماس بگیرید تا برای روزهای یکشنبه و چهارشنبه به شما نوبت داده شود با شماره تلفن : ۲۲۵۱۶۲۴۰-۰۲۱

 160. به این کسی که ادرس حاج خانوم محمدی رو گذاشته اعتماد نکنید طرف مشکل روانی داره و این ادرس مکانشه اصلا اعتماد نکنید عکس میخوادو این حرفا، یه فرد منحرفه قابل توجه دختر خانوم ها.

 161. سلام به همه.من نظر همه دوستان رو خوندم.دوستان ازتون خواهش میکنم بهتون التماس میکنم.دنبال اینکارها نرید عواقب خطرناکی داره.پای این موجودات رو به زندگی خودتون باز نکنید.منم مشکل دارم اما مگه ما شیعه امیرالمومنین نیستیم؟مگه امام حسین نداریم مگه امام زمان نداریم؟ازتون خواهش میکنم سخنرانی استادرائفی پور رو حتما حتما گوش کنید تا آگاهی ابازم رو یدست بیارید.توی اینترنت زیاد هست.بعداگه خواستید دنبال اینکارا برید.ایشون مطالب تکان دهنده ای رو توی سخنرانیش مطرح میکنه وبا جنگیر و رمالها برخورد داشته.لطفا اول تحقیق کتید بعد دنبال اینکار برید.مدیر محترم خواهش میکنم یرای اگاهی مطلب من رو درج کنید.

  1. داداش همه جای دنیا از این فرقه ها هست… وصلش نکن به علی و حسین و اسلام اینا خودشون بدترند… برو بزار باد بیاد…

 162. میشه تلفن و ادرس ایمیل اقای گاورسی رو بدین!! من تهران هستم، شخصی با ویژگی گاورسی در تهران دارین؟!! ممنون

 163. سلام من ساکن تهرانم فقط خواستم به اون خانمی که خانم محمدی بدمعرفی کرد وپیشنهاد داد دخترانرن بگم خدالعنتت کنه که نمیشناسیش دروغ میگی ,من ۱۲ ساله میشناسمش وفقط تهران خانمها ومهراباد رودهن اقایونم میبینه کاملا رایگان وواقعی کاملا مومن وباایمان وکاردرست اگه عکس بخواد روش دعامیخونه وبهت پس میده تالاقران بزاری نه پیش خودش نگهداذه چرادروغ میگید درسته بعضیا قصد اخاذی وسواستفاده دارن اما اینومیدونم که محمدی,نباتی,گاورسی جزواین افراد نیستن

  1. سلام ارتین جان میتونم ازتون شماره و آدرس خانم محمدی رو بگیرم خیلی گرفتارم.
   چندساله.تاحالا هم پیش هیچ دعانویسی نرفتم.خیلی میترسم.
   ولی اگه شما رفتین و جواب گرفتین بمن هم بگین ممنون میشم

  2. با سلام من یک شهروند بجستانی ام.
   به نظر من (که نظر خیلی های دیگم هستش ) اینکه سخنان آقای دکتر گاورسی که به گذشته افراد ربط داره واقعی هستند.یا به عبارت دیگه آقای دکتر میتونن اتفاقات گذشته رو برامون بازگو کنن.ولی اینکه بیاین آینده رو برامون بازگوکنن امکان نداره .
   من تاحالا به ایشون مراجعه نکردم.ولی خیلی دوست دارم برم درباره آیندم از ایشون سوال کنم و عکس العملشون رو ببینم.به نظرم باتوجه به اینکه ایشون با جن های مسلمان هم رابطه پس باید این نکته رو هم بدونن که هیچ
   کس جز خداوند از آینده ما با خبر نیست.بنابراین اگه من از ایشون درباره آیندم سوالی پرسیدم و ایشون نیز پاسخ دادن در این صورت حرفا شون واقیعت نداره.

  3. سلام میشه لطفا شماره خانم محمدی( که برای بخت گشایی فعالیت دارند ) را برایم بفرستید ، بخ خدا خیلی مشکل دارم و بختم بسته است و خواستگاری که بهش علاقه داشتم داره از دستم میره . لطفا شمارشون را برایم بفرستید . مچکرم .

 164. سلام .من سال پیش رفته بودم پیش دکتر. هرجی گفت راست بود جالب اینجاست که هنوز سوالمو نپرسیده بودم جواب میداد . امیدوارم که همیش سالم باشه و خدا عمر با عزت و طولانی نصیبش کنه تا مشکلات مردم رو حل کنه. من بهش اعتقاد ۱۰۰% دارم. اعتقاد داشتن به دکتر گاورسی هیچ ربطی به تحصیلات نداره. من خودم فوق لیسانس دارم.

 165. سلام منم یکیو می شناسم شبیه همین دکتر البته نه در خراسان بلکه شمال. از اینجور افراد زیاد هستند ولی در شمال خراسان و زنجان از این شکل افراد بیشتر هستند و در کار خودشون متبحر.
  من خودم تجربه رفتن پیش این مرد تو شمال هستو دارم بهش می گن سید خیلی هم خوش اخلاقه
  موقعی که مشکل رو می گید رو میکنه به دیوار ارتباط می گیره و جوابتونو می ده . دعا اصلا نمی ده فقط ایه های قران و یا نماز که این ها را هم انگار یکی در گوشش می گه. سید کلا اگه اشکالی از شخصی ببینه اسمشو نمی گه فقط راه حل می ده اخه اعتقاد به ستار العیوب بودن خدا داره.
  هر وقت خواستید می تونید برید پیشش تقریبا از ۲۴ ساعت فکر کنم ۲۰ ساعت کار می کنه فقط یه ۴-۵ ساعتی علاف می شید تا نوبتتون بشه چون خیلی حرافه. پولی هم به عنوان دستمزد اصلا نمی گیره.
  البته پسرشم همین کارارو می کنه فقط از ساعت ۹ تا ۷ صبح. البته از اون باید از یه ماه قبل اس ام اس وقت گرفت ولی اون دیگه همه چیو می گه.
  این بنده خدا تو ماسال زندگی می کنه

  1. سلام میشه لطفا شماره موبایل این دعانویسی که گفتید شمال هستن و موبایل پسرشون را برایم بفرستید . خیلی مشکل دارم . دعاتون می کنم .

 166. سلام یه مشکل دارم اونم اینکه پدر و مادرم هر دوماهی یه بار با هم قهر و دعوا میکنن.کسی میتونه کاری کنه خواهش میکنم ازش.تو رو خدا.پا بوسش میشم فقط یه کاری برام کنه. از خجالتش در میام.لطفا جواب هاتونو به امیلم بفرستید.ebrahimie53@gmail.com

 167. سلام من یه ادمی مشابه ای بنده خدا تو شمال ماسال می شناسم. البته اون ادمه جالبیه موقع ارتباط گرفتن نپاه می کنه دیوار. ولی واسه کارش هزینه نمی گیره اگرم مشکله خاصی باشه ایه قران و یا نماز میده و دعا نمیده.
  افکر کنم تو ۲۴ ساعت ۲۰ ساعت کار می کنه. فقط اگر برید پیشش یه ۴-۵ ساعتی علاف می شید چون زود گرم می گیره و زیاد حرف می زنه و مشتری زیاد داره. البته ایشون اسم کسیو نمی گه فقط نشونی می ده ولی پسرش همه چی می گه.
  پسرشم تو همین کاره ولی اون از یه ماه قبل اس ام اسی وقت می ده و از ۹ شب تا ۷ صبح کار می کنه.

 168. اگه کسی آدرس دعا نویس خوب که تهران باشه و بتونه جادو باطل کنه و جلوگیری کنه از دوباره جادو شدن میشناسه به من بگه. ممنون.

  1. مشکلتونو باید اول حلشو از خدا بخواین بعد هم اگه صلاح باشه به کمک بنده های محترم خدا که در طریق الی الله قدم میزارن در جهت رفعش تلاش کنین که اونجا هم تقدیر و خواست خدا بالای همه چیز است و باید اول از خدا قدرت درک همین مسله را خواست که اگه این اصل حاصل بشه مشکلات دیگه چیزی نیستن .

 169. سلام
  دوستان
  کسی میخوادبره پیش دکتر
  خواهش میکنم سوال منم بپرسه
  بدجوربرادرم مشکل داره
  اصلابازنش جوردرنمیاد
  اصلابه زنش اهمیت نمیده
  اصلازندگی مشترک واسش مفهومی نداره
  خواهش میکنم کمک کنین

 170. آقای ارتین فک کنم شما خودت همون آقا هستید که ایمیل های مبتذل دادیه به من، البته من شمارو لعنت نمیکنم چون مشکل روانی دارین، ایشالا بهتر بشید.

 171. با سلام ب همگی، من مینام ساکن فردوس ( نزدیک بجستان) تعریف دکتر گاورسی رو زیاد شنیدم چن سال پیش بابام رفته بود پیشش و مشکلش حل شد، مجددا برای مشکلی ک واسمون پیش اومده بود قرار شد بریم پیش دکتر ، همسایمون یکی از اقوام نزدیک دکتره میگه مثه اینکه بهش اجازه نمیدن کار کنه ،من اگه ازش خبری جدیدی داشتم بهتون میگم، موفق باشید

  1. سلام مینا جان .میشه لطفا منو باخبر کنید کی میتونم برم پیشش. من تازه امروز این سایت رو پیدا کردم امیدورام بتونم برم پیشش چون مشکل بزرگی دارم. لطفا بهم خبر بدهید

   1. سلام فرشته جان .ببخشید ک دیر جوابتو دادم…من بعد از چن ماه دوباره اومدم ی سری ب این سایت بزنم…به من گفته بودن شاید بعد ماه رمضون دکتر کار کنه ولی چن روز پیش اقوام دکتر رو دیدم گفت کار نمیکنه حالا قراره اگه خبری شد بهم بگه…منم منتظرم

 172. من تا به حال دکتر گورسی و ندیدم ولی نباید این جور افراد و انکار کرد. من خودم یه مشکل بزرگ و بیماری سخت داشتم که تونستم تو مشهد به کمک چتتا بازاری که شانسی مشکلمو گفتم با یه جوون حدود سی ساله آشنا شم که که نفس گرم و اهل معرفت بود اشنا بشم و از طریق تلفنش باهاش مشکلم و در میون بزارم اول که از بابت تمسخر باهاش صحبت میکردم ولی الان که حدود سه ماه مشکلم به خواست خدا حل شدو با بیماریم هم بهتر مبارزه میکنم بهش ایمان اوردم . واگر نبود نمیدونم چی میشد. من اهل سیستان بودم ولی کاری کرد که میخواستم برم مشهد و کنارش زندگی کنم ولی گفت که مهم دل هست که از کالبد خارج باشه و کنار محبوبش باشه و موندگار شدم سیستان. الان میدونم که بهش ایمان دارم کلی مشکلامو باهاش حل کردم. و این دکتر گورسی هم میتونه درست باشه چون من به عینه هم دیدم هم لمس کردم

  1. سلام ماهان جان. خدارو شکر میکنم به واسطه دوستان خوب و گلم. ماهان جان من هم مثل تو ام مشکل و بیماری دارم.دوست گلم اگر برات امکان داره باهام تماس بگیر شاید این خاست خدا بود که الان متن تو بخونم.منتظرم ممنونم ازت.

 173. منم شنیدم از طرف حکومت به جناب گاورسی اجازه کمک به مردم را نمیدهد… آیا کسی خبر جدیدی دارد؟
  یا کسی را میشناسید که نیروی متافیزیکی داشته باشد و به من معرفی کنید. هر کجای ایران باشه میرم خیلی اشتیاق دارم که حقیقت را بفهمم.
  اینم ایمیل و شماره برای تماس
  ir_kaveh@yahoo.com
  ۰۹۳۸۲۱۴XXXX
  سوشیانت

 174. اینکه یکی نیروی متافیزیکی داشته باشه دلیل نمیشه بتونه حقیقت یه امری یا حتیمسایل کلی رو نشون بدن. البته استثناء هم است . ولی یه وقتایی هست یه نفر بدون داشتن نیروی عجیب و غیر طبیعی هم میتونه یه کمکایی کنه که حتی یه کسی که دارای نیروی ماورا هم باشه نتونه حتی بهش فکر کنه. نمونش همون جوون که من باهاش آشنا شدم که نه نیروی عجیب داشت نه غیر طبیعی بود اولشم که باهاش حرف میزدم فقط من باب سرگرمی بود ولی بعد یه مدت دیدم یه اتفاقایی داره تو زندگیم میفته که واسم باور کردنی نبود. ولی اون با همون کلام ساده دستورایی که خیلی ساده بودن و شاید خیلیها بلد باشن تونست انچنان تاثیری تو زندگیم بزاره که واقعا حیرون بودم. اون مثه یه جریان آروم اب تونس تو دل و قلب سخت شده من رسوخ کنه و منو به آرامش جویبار خو بده. ولی میدونم که هر ذکر یا دستورالعملی باید از طرف یه صاحب نفس و معرفت صادر بشه و به نوعی اجازش صادر شه ولی به قول اون جوون این موضوع هم کلیت نداره وخیلی ها هم بودن مثه عارف واصل و زاهد وارسته شیخ محمد جواد انصاری همدانی که رحمت خداوند بر او باد بدون استاد تونستن به مقام عرفان و معرفت برسن ولی این کار اسونی نیس و چه بسا انسان به مقصد هم نرسه که هیچ حتی دچار انحرافات فکری و عقیدتی بشه. لزوم رسیدن به مقامات و رسیدن به معرفت صبر و عمل به واجبات و ترک محرمات است که میتونه راه درست و طی کنیم و هر راه دیگه غیر این و غیرکلام معصومین شاید بتونه به یه جاهایی منتهی بشه ولی مقصد مطمئنا مطلوب نخواهد بود.

  1. با درود به جناب آقای ماهان
   اول اینکه من بخاطر تحقیق دنبال افراد با نیروهای خاص هستم و مایلم حقیقت را کشف بکنم.
   دوم هم اینکه اثر قابل قبول اگر باشد به معنای مسبب فرضی و اثبات نشده ادعایی مذاهب و فرق مختلف نیست… بلکه ماهیت عامل باید اثبات شود…
   سوم اینکه در برخورد با این اثرات باید فوق العاده شکاک و موشکاف بود تا فریب نباشد.
   چهارم اگر کسی را با این نیروها میشناسید جهت کمک به درک من از هستی معرفی نمایید…
   با سپاس از دوستان
   Ir_kaveh@yahoo.com

 175. من و شوهرم عاشق همیم ولی داریم سر مسایل الکی جدا میشیم بارها خواب دیدم بهم گفتن جادوت کردن ولی اهمیت ندادم.الان ۶ماه قهریم خواهش میکنم یه دعانویس مومن تو مشهد بهم معرفی کنید

 176. تورو خدا برای من یه دعا نویس خوب معرفی کنید زن برادرم تاره زندگی مارو از هم میپاشونه خانواده من ریختن بهم بس که دعا برامون نوشته تورو خدا معرفی کنید

 177. شماره و ادرس دکتر گاورسی را برام بفرستید من طلسم دارم و بختم بسته شده دیدگاه من این است که باید راست گویی و صداقت باشد